Dokler štrajkajo taki, pomeni da Janša dela prav

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
9.125
1.185
113
protesti.png

rdeca-zvezda1.jpg

FCKYBf8XsAIZh1E-1.jpg

To še kar naprej z rdečo zvezdo mahajo levuharji po Ljbubljan

Mare2

Majstr
18. avg 2007
3.622
336
83
protesti.png

rdeca-zvezda1.jpg

FCKYBf8XsAIZh1E-1.jpg

To še kar naprej z rdečo zvezdo mahajo levuharji po Ljbubljan
Ne pozabi, ta zvezda je bila pred leti najbolj priljubljena zvezda tvojega Janeza in kolikor se spomnim tvojih izjav, tudi tvoja. Oba sta bila najbolj zagrizena komunista. Za janeza vem, da je oportunist. Pa ti?

MrDaco

Guru
11. sep 2007
7.328
1.906
113
Ne pozabi, ta zvezda je bila pred leti najbolj priljubljena zvezda tvojega Janeza in kolikor se spomnim tvojih izjav, tudi tvoja. Oba sta bila najbolj zagrizena komunista. Za janeza vem, da je oportunist. Pa ti?

1. Nisem ljubljenec Janše, da nebo pomote.
2. Pa moram malo razbistrit glavo takim ki venomer razlagajo da je Ivan bil komunist. Ja bil je, tako kot , vzemiva za primer, moj brat, ki se je takrat zaposlil v policiji. Ampak proti svoji volji (pa ne v policiji ampak v KP). Ti je že kliknilo kaj? Ni, ne?
Enako je bilo v politiki, če si hotel karkoli delat politično, si moral biti v partiji. V kateri stranki pa bi bil, če smo imeli enostrankarski sitem? Na srečo smo potem imeli tedensko vojno za osamosvojitev, nadaljevanje zgodbe pa poznaš...

Nazadnje urejeno:
1. Nisem ljubiljenec Janše, da nebo pomote.
2. Pa moram malo razbistrit glavo takim ki venomer razlagajo da je Ivan bil komunist. Ja bil je, tako kot , vzemiva za primer, moj brat, ki se je takrat zaposlil v policiji. Ampak proti svoji volji (pa ne v policiji ampak v KP). Ti je že kliknilo kaj? Ni, ne?
Enako je bilo v politiki, če si hotel karkoli delat politično, si moral biti v partiji. V kateri stranki pa bi bil, če smo imeli enostrankarski sitem? Na srečo smo potem imeli tedensko vojno za osamosvojitev, nadaljevanje zgodbe pa poznaš...

to je tisto kar jih večina spregleda, presliši ne razumejo oz. nočejo razumeti...... in ko prideš do ljudi s tako pametjo in mišljenjem potem ti lahk edino Vsemogočni pomaga

• Všeč mi je
Reactions: koliko

bizi

Guru
21. nov 2007
19.833
3.062
113
Kočevska
Moj oče je bil, sicer na občinskem nivoju, kar dobro vpet v politiko. Dobil ja tudi državna odlikovanja za svoje politično delo. Pa mu ni nikoli prišlo niti na misel, da bi se včlanil v partijo, niti ga ni v to nihče silil.
So pa res bili nekateri poklici, kjer si moral biti član, recimo sodniki ali tožilci.
Razen Janše pa ne poznam nikogar, ki bi prosil, da ga vzamejo nazaj, ko so ga zaradi pretiranega radikalizma zabrisali iz partije.

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
3.377
1.243
113
Saj ni zdaj bistveno drugače. je pa bilo takrat vseeno bolje, vsi so bili v isti stranki, se pravi si v bazi kadrov lahko dejansko najboljše izbral, danes pa k se stranke menjajo ko gate, in cel sistem strank je zafuran in pokvarjen, tko da sposobni niti nočejo nič imet z politiko, pa si omejen na strankarske kadre, kar je očitno po vsakokratnih volitvah.
Pol se pa sprašujemo kako je lahko kak pokvarjen kekec, idiot sploh prišel na recimo ministrski položaj, al pa kam drugam.

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
9.125
1.185
113
Moj oče je bil, sicer na občinskem nivoju, kar dobro vpet v politiko. Dobil ja tudi državna odlikovanja za svoje politično delo. Pa mu ni nikoli prišlo niti na misel, da bi se včlanil v partijo, niti ga ni v to nihče silil.
So pa res bili nekateri poklici, kjer si moral biti član, recimo sodniki ali tožilci.
Razen Janše pa ne poznam nikogar, ki bi prosil, da ga vzamejo nazaj, ko so ga zaradi pretiranega radikalizma zabrisali iz partije.
Veliko udbovcev in njihovih pomočnikov ovaduhov dejansko ni bilo v partiji. To pa zato, da so navzven delovali manj sumljivo.

Mare2

Majstr
18. avg 2007
3.622
336
83
to je tisto kar jih večina spregleda, presliši ne razumejo oz. nočejo razumeti...... in ko prideš do ljudi s tako pametjo in mišljenjem potem ti lahk edino Vsemogočni pomaga
Saj jaz vas razumem. Smilite se mi. :) Zgodovinsko gledano (nekateri se zelo trudijo zabrisat resnično zgodovino Slovencev): Najprej pri "tabelih", potem komunisti, sedaj pri belogardističnih naslednikih, čez čas pa spet zagrizeni komunisti. :)

Je pa precej uveljavljen tudi politični primitivizem. Pod pretvezo politike vsakogar, ki sodeluje v teh petih temah in razmišlja s svojo glavo in ne ponavlja zgolj besede pacienta iz tviterja, ki jih je odprl stardec, ožigosaš kot rdečkar, rdečuh. Pustite ljudem, da imajo svoje mišljenje brez da ga prisilno včlaniš med rdečuharje. Ali pa med "ta bele".

Saj jaz vas razumem. Smilite se mi. :) Zgodovinsko gledano (nekateri se zelo trudijo zabrisat resnično zgodovino Slovencev): Najprej pri "tabelih", potem komunisti, sedaj pri belogardističnih naslednikih, čez čas pa spet zagrizeni komunisti. :)

Je pa precej uveljavljen tudi politični primitivizem. Pod pretvezo politike vsakogar, ki sodeluje v teh petih temah in razmišlja s svojo glavo in ne ponavlja zgolj besede pacienta iz tviterja, ki jih je odprl stardec, ožigosaš kot rdečkar, rdečuh. Pustite ljudem, da imajo svoje mišljenje brez da ga prisilno včlaniš med rdečuharje. Ali pa med "ta bele".

Marči, daj ti mene poznaš tolk kt jst Mars al pa Jupiter. Sem te že ene parkrat najdu na fajn laži tako da malce le pazi kake prijavljaš. Glede na to, da razlagaš da si ajštanj alterja to ne bi smel biti prevelik problem

To da mene k belim kategoriziraš, kasneje k rdečim/komunistom, ...in tako naprej je pač nevredno debate..že zato kr sm premlad za te hece, kot drugo nism član nobene stranke. Simpatiziram pa lahk z vsakim ki je legalen in dovoljen. konc koncev tudi s Caso Pond al pa musolinijevo vnukinjo če sva že pri tem.... Ampak to je spet stvar kdo mi je všeč, zakaj mi je všeč itd... Lahk bi pa simpatiziral tud z levico in KULovcmi tko da boš mel uravnoteženo torej levi in densi pol

Tako da marči, ni potrebe da se ti smilim, bi bilo pa fino da 2x, še bolje 3x premisliš predno kaj blekneš in dotične forumaše obarvaš v tebi (ne)všečne politične barve. Počasi nam bo teh tvojih jajc dost in bomo poste začeli (vsaj jaz) prijavljat modijem..upam da veš kaj lahko to pomeni

Jaz sem po prepričanju bolj desne sorte, po načinu življenja pa precej liberalen, socialec tko da iz tega nslova pa kar fajn lev.

ferdo

Guru
3. sep 2007
7.140
2.124
113
Ljubljana
hmpg.net
1. Nisem ljubljenec Janše, da nebo pomote.
Pa vsi tile so bili tudi:
1634927723700.png

• Haha
Reactions: koliko

koliko

Guru
21. avg 2007
3.232
995
113
SV SLO
Veš v čem je problem? Da vsi levi politiki so še vedno tam. V ZKS. Sploh ne mislijo s svojo glavo. Imajo nek BORG sistem razmišljanja. Pametni so pač odšli za vedno in zdaj se jim jim ta BORG kolektiv po vsej sili maščuje za njihovo izdajstvo. To bi že lahko vedel in videl.

Daj eno tako razpredelnico še za leve politike če si upaš!(saj vem da si ne kot vedno)

• Všeč mi je
Reactions: MrDaco

Mare2

Majstr
18. avg 2007
3.622
336
83
Veš v čem je problem? Da vsi levi politiki so še vedno tam. V ZKS. Sploh ne mislijo s svojo glavo. Imajo nek BORG sistem razmišljanja. Pametni so pač odšli za vedno in zdaj se jim jim ta BORG kolektiv po vsej sili maščuje za njihovo izdajstvo. To bi že lahko vedel in videl.

Daj eno tako razpredelnico še za leve politike če si upaš!(saj vem da si ne kot vedno)
Ne piši neumnosti.

Vadim

Majstr
2. jul 2020
711
701
93

Ni bil pogoj biti v partiji, ampak so prej nastavili partijca na vodstveno mesto, kot pa navadnega državljana.

Saj tudi zanimivo. Pod Italijo nisi dobil državne službe, razen če nisi bil vpisan v "Fašio". Železničarji, cestarji, administrativni delavci, policisti (karabinjerji)... veš koliko "zavestnih" primorcev in herojev NOB je bilo vpisanih v fašistično partijo? Če bi se zgodovina drugače obrnila, bi vsi ti Stanovniki in Frate dvigovali desno roko proti kljukastemu križu namesto proti rdeči zvezdi. Udbaši bi bili gestapovci.

• Všeč mi je
Reactions: koliko in Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
35.446
3.715
113
Jasno ko beli dan....

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
3.377
1.243
113
Ni bil pogoj biti v partiji, ampak so prej nastavili partijca na vodstveno mesto, kot pa navadnega državljana.

Saj tudi zanimivo. Pod Italijo nisi dobil državne službe, razen če nisi bil vpisan v "Fašio". Železničarji, cestarji, administrativni delavci, policisti (karabinjerji)... veš koliko "zavestnih" primorcev in herojev NOB je bilo vpisanih v fašistično partijo? Če bi se zgodovina drugače obrnila, bi vsi ti Stanovniki in Frate dvigovali desno roko proti kljukastemu križu namesto proti rdeči zvezdi. Udbaši bi bili gestapovci.
In tebi bi prihajalo na to.

Vadim

Majstr
2. jul 2020
711
701
93
Seveda bi mi, tako pa je drugim. Menjali fašiste z kljukastim križem za fašiste z rdečo zvezdo.

So bili pa ti z rdečo zvezdo malo boljši (vsaj pri nas, kar sta počela strica Mao in Stalin - "nekdanja" prijatelja Titota- pa vemo), vsaj ljudi niso kurili v pečeh. Če si bil tiho in kimal pa so te oboji pustili na miru.

Zdaj pa spet se kregati kateri gnoj je boljšega okusa.

• Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in koliko