Dobra pizza na dom - Ljubljana

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Več let sem jedel pri Pinkiju pizzo Panter, ki je REEEES dobra. Zadnje trikrat, ko sem naročil pa je bila pizza čist drugačna. Prej je bila dobro obložena, bogata, odličnega okusa..., zdaj je čiiiiiiisto tanka, skoraj nič sira gor. Prej sem pojedel tričetrt pizze brez skorje in sem bil čist sit, zdaj pojem celo s skorjo, pa nisem čist čist poln. Razlika je očitna, tud v okusu.

Sem klical in skritiziral, ko sem tretjič zapored dobil švoh pizzo in je rekla, da imajo novega kuharja. Sem rekel ok...naj porihtajo, da bo tako kot prej in naročil še enkrat in je bilo isto sranje.

Enako je pri tatarski omaki. Prej si dobil zvrhano posodco tatarske, zdaj dobiš manj kot polovico.
crazy1.gif


Parkrat sem probal naročit pri Jovotu. Pizza je sicer super in RES ogromna..., je pa TOK mastna in slana, da pride mast čez škatlo na spodnji strani.
crazy1.gif
Če se pošteno naješ, ni dober feeling v želodcu.

Pizzo naročam enkrat na 10 -14 dni, ko se mi ne da kuhat.


Kje še naročate, da so dobre pizze? Danes se mi ne da kuhat.
grin1.gif
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

V zadnjih dveh letih preizkusil Katro, Papino, Pinki in Jovota.


Dejansko je pri vseh bolj žalostno. Mastno, slano in srednje užito. Pica s polnozrnatim testom v Foculusu enostavno nima konkurence.
smirk-1.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
S strinjam z Jernejem. Pice, ki jih dostavljajo so več ali manj ogabne.
Včeraj smo sicer naročili iz Dobre vile (dostavljajo po Šiški, Bežigradu in centru) pa jih moram pohvalit. Pica je sicer bolj tanka, ampak okus je super, ni mastna in namesto konzerviranih šampinjonov dajo posušene, tko da je tejst veliko boljši.
 

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Jaz jo naročim pri Pica Hitri, ki pač vozijo v območju Medvod, zmeraj dobim full dobro pico in v 20 minutah, je pa res da namesto navadnega sira jem z mocarelo in da več ali manj jem zelenjavno pico ali s tuno, tiste s salamami so hitro neokusne če uporabljajo kakšne čudne poceni salame.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
za šiško in okolico imaš boccaccio, sicer še nisem kdaj dostavljene jedel, sem pa recimo v povprečju enkrat tedensko tam na pici
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Jaz sem na območju Kodeljeva. Torej verjetno Moste.

Kaj pa se je zgodilo s pingvinom? Recesija verjetno. Njihova ena pizza je bila super.

Še iščem ideje.
smile-1.gif
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik xaxid pravi:
v ljubljani ni dobrih pizz, ki bi jih dostavili na dom.

Kolega je picopek (delal je tudi v enem od lokalov, omenjenih tukaj) in pravi, da je cisto vseeno kaksno pico naredi - po transportu v kartonu bo zanic v vsakem primeru, pa je lahko najboljsa ce jo pojes direktno iz peci. Jaz sem njegovo pico poskusil enkrat (v lokalu) in je bila zelo dobra.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Med temi dostavami kolegi najbolj hvalijo Dobro Vilo, je pa res da sam še nisem naročil pri njih, bi blo pa za probat. Vsaj po spletni strani sodeč. Lepa stran
smile-1.gif
.

http://www.dobravilapizzeria.si/
aja, pozabila sem omenit, da majo ful hitro dostavo.
cheer.gif


Ynos, na tistem koncu kolegi ful hvalijo Olivo iz Štepanjca.

Tnx, dobra ideja. Bom šel probat, bliz je, pa še vrt majo.
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Citat:
Uporabnik Radirko pravi:
Citat:
Uporabnik xaxid pravi:
v ljubljani ni dobrih pizz, ki bi jih dostavili na dom.

Kolega je picopek (delal je tudi v enem od lokalov, omenjenih tukaj) in pravi, da je cisto vseeno kaksno pico naredi - po transportu v kartonu bo zanic v vsakem primeru, pa je lahko najboljsa ce jo pojes direktno iz peci. Jaz sem njegovo pico poskusil enkrat (v lokalu) in je bila zelo dobra.

to bo čisto držalo, nobena pica ne more biti taka iz škatle, kot je iz peči direkt na krožnik. . .
 

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Citat:
Uporabnik AndrejK pravi:
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
9-10 € za pico ?
crazy1.gif

jap, take so cene pic v prestolnici...

bolano
stupid-1.gif


v okolici Kranja dobiš pri Tonaču pico (ki je dobra) na dom za 6eur
cheer.gif

Tonač je bil včasih za prste obliznit dober, zadnje nekajkrat ko sva šla z mojim pa je bilo zanič
crazy1.gif
in ne hodiva več.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Jaz pa preferiram Halo Katro.
Nisem sicer konstantna stranka (naročim mogoče 1x mesečno), ampak do sedaj še nisem bil razočaran.
Sem pa pri njih zadnjič naročil eno malo večjo količino pic (službena žurka) in so me vsi sodelavci spraševali od kod so pice, da so pa kao res dobre.