Dobra erotična knjiga (roman)?

raners

Majstr
4. mar 2008
2.800
437
83
Hej vsem..

Malo drugačna tema, ampak mislim da v pravem delu foruma... ;) Moral bi začet nekaj (malo več) brat (več razlogov), vendar edino, kaj rad berem, so erotične zgodbice.. :valjamse::valjamse: Nerad berem nekih 500 listnih romanov (nekega bluzenja)..

No, in sem pomislil, da če bi bila kaka dobra knjiga z erotično vsebino, bi me mogoče vseeno pritegnila in bi več bral... ;) Idealno torej neka knjiga, kjer bi bilo ČIMVEČ erotične vsebine...

Ima kdo kako idejo, naslov? Če bi šlo, vseeno ne nekih predebelih bukev... ;) Najprej verjetno nekaj v Slo jeziku (mogoče kasneje tudi v ang)..

Kolega rekel, da ima njegova doma "50 odtenkov sive".. Mogoče začnem s to..

Pa da vidimo še druge ideje...
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.790
622
113
Hej vsem..

Malo drugačna tema, ampak mislim da v pravem delu foruma... ;) Moral bi začet nekaj (malo več) brat (več razlogov), vendar edino, kaj rad berem, so erotične zgodbice.. :valjamse::valjamse: Nerad berem nekih 500 listnih romanov (nekega bluzenja)..

No, in sem pomislil, da če bi bila kaka dobra knjiga z erotično vsebino, bi me mogoče vseeno pritegnila in bi več bral... ;) Idealno torej neka knjiga, kjer bi bilo ČIMVEČ erotične vsebine...

Ima kdo kako idejo, naslov? Če bi šlo, vseeno ne nekih predebelih bukev... ;) Najprej verjetno nekaj v Slo jeziku (mogoče kasneje tudi v ang)..

Kolega rekel, da ima njegova doma "50 odtenkov sive".. Mogoče začnem s to..

Pa da vidimo še druge ideje...

Celotna zbirka dotik, mislim da je 16 knjig. Na bolhi se najde.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.669
5.832
113
Moje skrivno življenje (v ang).


Brane Kastelic piše tovrstno literaturo.
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.601
144
63
Marking de Sade Juliette Justine,
Pierre Louys Tri here svoje matere,
Emmanuelle Arsan Emmanuelle,
Markiz de Sade Incest...nekaj klasika...
Pa užitek pri branju.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.577
1.064
113
A Jackie Collins in Sidneya Sheldona si že obdelal v srednji šoli, kot večina odraslih žensk? Če nisi, je potem to idealna priložnost.
 
  • Wow
Reactions: Kamele0N