Dober kamp v bližini Crikvenice

mickeycek

Fizikalc
2. jun 2011
234
59
28
Zanima me če je v bližini Crikvenice kak fajn kamp (mir, senca, bližina trgovine). Kolikor sem gledal sem najbližje našel na Krku, vendar so vsi skoraj brez sence...

Hvala in lp
 

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.518
14
38
37
Dolenjska
Pred leti smo bili v kampu Selce pri Crikvenici (malo naprej) in je bilo kar ok, ne vem pa kako je sedaj.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Odvisno kako si natančen in kaj ti je najpomebnejše... cena? voda? oodaljenost od vode? ......................
Mogoče Kačjak. Poceni, 5 minut stran imaš lepo plažo s čisto vodo (ina v sezoni tudi kar gužvo), kakih 10 minut peš do Dramlja ....
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik mickeycek pravi:
Zanima me če je v bližini Crikvenice kak fajn kamp (mir, senca, bližina trgovine). Kolikor sem gledal sem najbližje našel na Krku, vendar so vsi skoraj brez sence...

Hvala in lp

v selcah mas kamp, ni glih neka jaka zadeva, sedaj so ga nekaj obnovili in zaprli z zapestnicami, pa nalozli s kamerami. mas pa dosti pavsalistov slovencev, sence pa je kr nekaj v kempu. plaza je kake ces, ce grs malo cez gozd prides do fkk, na desno mas pa 4 km poti do crikvenice ob morju, pa si tam zberes kaki konec. sence ni ravno na pretek na obali.