Disk se mi stalno zapolnjuje

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.518
14
38
37
Dolenjska
Zdravo,

zadnje čase opažam, da se mi trdi disk (C particija, na kateri je sistem + programi) konstantno nekako samodejno zapolnjuje.
Disk sicer sproti čistim s CCleanerjem in TuneUp 1-Click maintenance programom, vendar je kljub temu prostora nekako čedalje manj.

Dokumente imam vse na drugi particiji, e-pošta (outlook) je na IMAPu. Spraznil sem koš in mapo poslano.

Kaj bi bil vzrok temu?
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Lahko da imaš vklopljen avtomatski backup. Meni je tista Windows slika za backup požrla pol diska. Sem skenslal back up in ročno kopiram na external hdd pomembne dokumente.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Najprej razišči katera mapa zaseda veliko (oz. preveč) prostora, potem boš šele lahko dalje ugotavljal kaj je krivo.

Če se prav spomnim ima TuneUp program, ki prikaže velikosti posameznih map in podmap.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
789
113
toti Maribor
desni klik moj računalnik-lastnosti-zaščita sistema-konfiguriraj in tu preveri koliko % prostora imaš za obnovitev. Priporočeno je 10%
 

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.518
14
38
37
Dolenjska
Citat:
Uporabnik dijo_porko pravi:
Imaš mogoče Dropbox inštaliran in avtomatsko sinhronizacijo?

Ja imam.
Zakaj?

Mapa, ki jo sinhronizira se pa nahaja na particiji D.
 
Nazadnje urejeno:

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.518
14
38
37
Dolenjska
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
desni klik moj računalnik-lastnosti-zaščita sistema-konfiguriraj in tu preveri koliko % prostora imaš za obnovitev. Priporočeno je 10%

Jaz imam nastavljeno na 0%. Verjetno že kar dolgo, ker se ne spomnim, da bi kaj prenastavljal. Lahko pa da je tuneup kaj ukrepal v tej smeri.