dirt 2 (volan)

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.604
5
38
Sem pred kratkim začel to igrat in mi brez volana dela malo probleme....sej volan imam ampak kako ga v dirt priklopit..nič mi ga ne zazna...pri dirtu 1 ni težav,toca 3 je tudi ok ,potem colini in nfs-ji tudi nimajo s tem težav...samo ta dirt 2 me jezi.

Kak nasvet prosiim.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Poišči nove gonilnike za volan. Meni je pri gamepadu isto delalo, ene igre so bile ok, druge pa ne. Ko sem naložil nove gonilnike in ga nastavil pod STROJNA OPREMA, je delalo brez problema.
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.604
5
38
Sem naložil nekaj na novo (programska oprema) in so tudi številke drugačnee od prejšnje verzije ampak še vedno ni nič..mogoče nisem pravilno namestil nove gonilnike.

Gre se za volan logitech Formula™ Vibration Feedback Wheel in XP-je.

Zdaj sem naložil naslednje
Software:
Title: Logitech Gaming Software
Software Version: 5.04
Post Date: 04/02/2008
Platform: Windows XP
File Size: Approximately 13 Mb

To je kar sem našel pri njih.....če mi lahko kdo najde kaj boljšega bi lepo prosil za link.
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.604
5
38
kako...a nova strojna oprema...kot da dodajam na novo? Bom rabil malo več pomoči..me EMŠO zeza :D:D:D


bom prebral :D
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.604
5
38
Uh...sem prebral tisto...sem se nekaj utrujal s temi vrsticcami pa ni šlo nikakor prav.

A mi lahko kdo malo bolj pomaga pri vsem skupaj.
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
1
36
39
Nadzorna plošča -> sistem -> upravitelj naprav -> Sound, video and game controllers poišči volan ->desni klik na volan -> odstrani in ponovno zažen računalnik in potem, ko boš prišel v windowse ti bi ga moral računalnik avtomatsko prepoznati in lepo ponovno inštaliraš gonilnike, najprej se ti bo odprl čarovnik in potem imaš dve možnosti: 1. računalnik sam poišče, 2. ti poiščeš gonilnike.

Upam, da bo delal.
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.604
5
38
ma meni je volan postavljen v human interface devices..........a se ga lahko premakne v sound,games......al ga morem odstranit?
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
1
36
39
Kar odstrani, ker slabš ne more biti in ponovno zaženi računalnik, ga bo že zaznal.
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.604
5
38
Sem izbrisal...pasem naložil na novo in mi je spet dalo na isto lokacijo...potem sem prčkal po dirtu kot piše nekje na nekem forumu..zdaj pa sem nekaj naredil ampak mi ni še uspelo zaigrat ,da poskusim.

Samo če kliknem v nadzorni plošči na krmilnike za igre ,tam pa je notri volan.