Dirkačine

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.652
218
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
razmišljam, katera bo bolj privlačna - Need For Speed Shift, ali Forza Motosport 3. moram priznat, da sem najprej dobil za igrat Forzo Motosport 2 in sem ... hja, kar malo razočaran, ker so ljudje pravili, da je Forza Motosport franšiza nekakšna konkurenca PS2/3 Gran Turismu ... pa se mi ni zdelo ravno tako ...

torej, kar ima Need For Speed Shift, kar nima FM3 in obratno. in zakaj v končni fazi nabaviti ravno to.

p.s.: bolan sem, pa mi je malo dolgčas ...
tongue-1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Meni je bila tudi 2ka fenomenalna pa sem igral vse igre iz GT serije.
smile-1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.652
218
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
taka je ... napram GT seriji predvsem kratka in precej enolična, se mi zdi. recimo, Tsukuba Circuit, sem je sit do amana, vsakič se dogaja na njej ... vsako rundo ...
tongue-1.gif


sej ne rečem, igralnost in voznost mi je zelo všeč, plus, da lahko full nastavljaš težavnost vožnje same plus CPU intelegentnost ... ampak, sej pravim - GT4 se nisem tako hitro naveličal, še danes ga rad priklopim.

je pa res, da sem jo danes veliko preigral, pa jutri, ko vstanem, bo verjetno spet želja.
grin1.gif


p.s.: sem probal Forza Motosport 3, neko Demo verzijo ... dobro zgleda ...
grin1.gif
 

Joshua

Fizikalc
8. mar 2008
1.071
0
36
Ob stezi
Imam oba špila, FM3 in NFS Shift, najprej sem dobil NFS ga špilal, odlar pa sem dobil FM3, NFS nisem več špilal.
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.540
3
38
Jaz se tud že 2 dni ne morem odlepit od FM3
smile-1.gif

Druga še pa nisem igral, ker še nisem čipal...
 

Joshua

Fizikalc
8. mar 2008
1.071
0
36
Ob stezi
Drugače pa pri FM3 poleg štaužnt avtov, imaš skoraj vse, če že ne vse proge vključno z ''zelenim peklom'' Nurburgring-om.
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.540
3
38
Vem, sem se že dogovoril za termin
smile-1.gif

Za ban in disc corrupt se pa ne bojim, ker bo konzola zmeraj off-line.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.652
218
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
okej, mam jo, Forzo Motosport 3 ... prva stvar ki sem jo ugotovil - I have to buy a better TV.
redface-1.gif
na mojem CRT-jčku, ki sicer čisto lepo dela, se določene stvari (beri: določeni napisi) sploh ne vidijo. samo vidi se, da naj bi nekaj pisalo, to je to. ostalo pa - woooow!! kva pa to dela. grafika, da dol padeš, igralni model mi je zelo všeč, sploh ko malce napreduješ in avtočki pridobijo na konjaži, je ta špil res uživancija špilat ...

zdej pa, jaz sem dobil zraven neke kartice, s katerimi lahko malce zvlečem dol nekih bonus avtov in bonus prog ... kako zdaj to izvedem? se da nekako preko neta, da konzole ne priklapljam na net, ali, kako?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.884
9.549
113
Fajn, fajn, samo še volanček si nabaviš s flappy panel gearbox in si zmagal. Čisti užitek.
cheer.gif
 

Joshua

Fizikalc
8. mar 2008
1.071
0
36
Ob stezi
Men osebno, je Forza postala nekako dolgočasna, sej ne rečm grafika je ajd živjo, samo proge se začenjajo ponavljat, edino kar je da voziš z drugimi avti. Govorim za single player. Ni nekih novih stvari, nadgradenj avta, ko končuješ levele, razen tega da dobivaš avte.... tko no postane monotono