Dežnik na letalo?

krava

Majstr
5. sep 2007
3.657
329
83
www.kacnje.eu
Kratko vprašanje - grem na letalo, s seboj bom vzel (večji - nezložljiv) dežnik. Kam to vtakniti - v kovček seveda ne gre. Ali se to postavi posebej ali kako?

Tukaj je kup enih svetovljanov, ki boste zagotovo vedeli.
cool-1.gif

Hvala vnaprej. Aja - sem že "uporabil iskalnike", pa nisem nič koristnega našel (razen tega, da lahko dežnik vzameš k ročni prtljagi, kar pa se mi zdi malo smešno, če greš najprej na "suho področje"
tongue-1.gif
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.122
10
38
Nosis sabo v kabino, na kontroli ti ga bodo pregledali oz. vsaj odprli! Ni panike sicer!
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Tako kot je omenil Alte. Stlačiš ga v nahrbtnik ali ko greš na letalo, si ga daš pod jakno sedaj ko je malo bolj hladno.
EDIT: [cenzura] sem zblojen, vidm da je nezložjiv. Ja pol pa ne bo šlo pod jakno
nahrung002.gif
 
Nazadnje urejeno:

Cooper

Pripravnik
27. jan 2009
498
0
16
Ljubljana
Daš ga v hlače in mimo nizkocenovne kontrole hodiš kot da imaš poškodovano koleno
smile-1.gif
Takoj na letalu ga seveda daš ven.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.122
10
38
Ryanair ni nič težil pri taveliki mareli. So jo pa varnostniki pregledali in odprli.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.657
329
83
www.kacnje.eu
Sem se vrnil.
Kot je bilo svetovano, sem ga vzel poleg ročne prtljage in niso komplicirali (niti tja, niti nazaj). Na naših spletnih straneh tudi piše, da POLEG ročne prtljage lahko vzameš dežnik, berlge, knjige ... edino malo nerodno ga je tovoriti, ker med gnečo koga v oko suneš
cool-1.gif