Desno v rdečo

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Rdeča?

90% v SLO je prevozi...Zakaj?

1. NI KAZNOVANJA
2. KER JE SIMPLE
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Enako v Kranju....pa tudi GSM, imaš 20-30k za avto, nimaš za 20€ BT?
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.673
113
Jaz bom tudi začel voziti v rdečo, če bo cesta prosta. Zakaj? Ker pri nas upravljalec ceste (policija?) izklopi semaforje skozi kraj, ko je kako sranje na avtocesti. In nima veze, če je to v času, ko gredo otroci iz šole ali karkoli. Zadnjič so jih izklopili, ko je zaradi dela na avtocesti, del tranzita "bežal" z avtoceste. Da ne bodo preveč čakali. Lokalci pa se naj je...mo. Smatram, da so semaforji lepotni okrasek. Ko bi jih najbolj rabil, da bi prečkal glavno smer, jih izključijo.

BT pa ljudje ne uporabljajo, ker niso dovolj sposobni, da bi znali upariti telefon in avto.
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Jaz bom tudi začel voziti v rdečo, če bo cesta prosta. Zakaj? Ker pri nas upravljalec ceste (policija?) izklopi semaforje skozi kraj, ko je kako sranje na avtocesti.
Kar daj. Upam, da hitro dobiš kazen. Če ti ni všeč kako delujejo, se pritoži. Vsakič. Enkrat se bo spremenilo.

BT pa ljudje ne uporabljajo, ker niso dovolj sposobni, da bi znali upariti telefon in avto.
Meni se zdi, da je večina prelena. Poleg tega vsi nimajo (nimamo) BT v avtu. Ampak to niti ni potrebno. Lahko enostavno povežeš telefon in slušalko namesto avtomobila.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.673
113
Si slabe volje :D ? Malo sarkazma je bilo v mojem mailu.
Dejansko sem zadnjič sem klical na policijsko postajo, zakaj semaforji sredi dneva ne delajo. So kaj odreagirali? Pojasnili so, da je gužva na avtocesti. In? A zato naj bodo naši otroci ptiči in letijo čez cesto. Če menijo, da so semaforji ovira, potem naj usmerjajo promet ročno. Verjetno je policijo tečno, ker je prav pred njihovo bajto strnjena kolona in ne morejo imeti oken odprtih in normalno zračiti.
V bistvu je pri nas manjši problem, če je avtocesta zaprta. Takrat na vzporedni cesti promet pač stoji in se da prebiti čez. Če pa samo del vozil zapušča avtocesto, pa vozita dve koloni 40 - 60 km / h skozi naselje in je zahtevno najti luknjo, da se prebiješ.
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Ne ne, iskreno sem napisal :) Ce je bil sarkazem, se toliko boljse. Ponavadi ga zaznam. Vcasih pa nisem preprican hehe

Kot sem rekel, ce bos stalno tecen, se bo morda kaj uredilo. Lahko vprasas tudi na direkcijo za ceste, kako naj bi se postopalo. Tudi zupanu lahko malo potecnaris. Jaz te podpiram, ceprav to nic ne steje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

ahmed

Fizikalc
23. sep 2007
2.410
98
48
Če ni ravno slep potem ve, ker sta trikotnik in stop znak tudi z druge strani drugačne oblike.
Je pa itak vseeno, ker je isti prednostni nivo.
Ni bla poanta v tem, ampak da so znaki postavljeni nedvoumno in ne rabis razmisljati kaj je na drugi strani. Tudi ce bi imel un nasproti znak, da je prepovedana voznja naravnost, bi ta pri trikotniku se vedno moral pocakati (ceprov takih nebuloz verjetno ni)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Vseeno moraš vedet kje je prednostna cesta, oz. da so vse ceste enakovredne. En znak manjka.