DAMO (Domino Access for Microsoft Outlook)

Qve

Zelenc'
16. avg 2010
20
0
1
Ali ima kdo izkusnje z uporabo Outlooka 2003 kot odjemalca e-poste z Lotus Notes Domino streznika (verzija LN 8.5). Pri LN 6.5 sem v Outlooku 2003 uporabljal LN Connector for Outlook. Pri prehou na LN 8.5 zadeva ne deluje, ker odhodna posta iz Outlooka ostane v Outboxu.
Informacije na spletu pravijo, da se za LN 8.5 namesti DAMO (Domino Access for Microsoft Outlook). Rad bi se izognil preizkusanju, zato me zanima, ce je potrebno najprej odstraniti LN Connector for Outlook in nato namestiti DAMO ali ta odstranitev ni potrebna. Imam vec racunov in se bojim zapletov.
Ima kdo izkusnje s tem?
Hvala.
 

Qve

Zelenc'
16. avg 2010
20
0
1
Namestitev sem resil s poskusanjem. Za uspesno delovanje je bilo potrebno pred namestitvijo aplikacije DAMO odstraniti OLC in brisati vse e-poštne profile.
Dokler tega nisem storil se Outlook ni povezal z Domino streznikom.
Sicer pa se mi zdi, da pri nas ni veliko uporabnikov e-poste, ki bi na Domino/LN uporabljali kot odjemalec Outlook.
LP
smile-1.gif
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.193
277
83
Imaš prav. Mi smo imeli LN kliente z gmailom nekaj časa, pa je tisti offline imap podn, online sicer gre, ampak takoj ko nisi online pa ne moreš niti maila več napisat. Zdaj smo šli nazaj na lasten LN strežnik in ln kliente, pa je kul.