dalmacija :(

I

Izbrisan uporabnik #488

Omiš je znan še kar, Kaštelanski zaliv pa tudi.

Pač dolgo obalo imajo in vsak oddaja...
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
a noben ne pozna ti dve AI destinaciji in kako je tam

najprej me zanima..a so postelje vsaj 200cm dolge in brez spodnjih stranic..
a je wc..vsaj 3 kvadrate
in a je strop vsaj 220 cm..
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne verjamem, da je kdo na alterju šel v te vukojebine
smile-1.gif


Resnik pa zgleda kot mobilna hiška, malo poguglaj, sicer pa je bolj važno kakša je situacija za kopanje in ostalo, kot pa kje boš dremal.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.380
171
63
Jaz recimo bi se Kaštelanskega zaliva ognil.

Parkrat že tam kruzal, pa mi pogled na vojaško skladišče na eni, in močno industrijo na drugi nekako ne sede.

Če že, bi raje izbral Omiš, ali pa še malček nižje proti Makarski. Sploh v tvoji koži, z tremi otrocmi.

Kar se tiče apartmajev, pa lahko predlagam enega v Trogirju, sam spet za kopanje tko na izi ni glih neka lokacija. Je pa pogled na trogirsko rivo
smile-1.gif
 

SE_P1i

Pripravnik
7. feb 2008
887
0
16
Točno v tem naselju sem bil 10 let nazaj, v Kaštelu... ni mi ostal v lepem spominu, predvsem zaradi umazanega morja... ajde namestitev je še kokr tok vredu, pač za ta denar nemoreš pričakovat nevem kaj, sam da prespiš pa je... ampak kokr pravim, voda je umazana... je nekako v takem zalitu skrita, da se očitno nemore popolnoma spucat.
 

khakuam

Pripravnik
19. maj 2008
260
0
16
Kaštelanski zaliv velja za najbolj onesnaženega v Jadranskem morju.
Kemična industrija.
Raje na ribe drugam.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Bil v Omišu predlanskim v Podstrani ki je par kmjov proti Splitu pa lanjsko leto. Plaže lepe in čiste. Priporočam eno gostilno na ovinku narejeno na obali med borovci. Mize so kar po stopničasti terasi razporejene. Kaštela so se tudi spremenila od časov Yuge. Niso ne vem kolk turistično razvita so pa čist ok. Bil lanjsko leto na motozboru ki je na plaži. Folk pa 1A. Nimam pripomb.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
bil v Sagitti zadnji dve leti. Bival v hotelu ne v bungalovih. Hotel je bil pred par leti prenovljen, hrana za 3* ok, 4 glavne jedi. Vsako večer pečejo tudi pico. je pa kar nekaj stopnic, ker hotel nima dvigala. Všeč mi je zato, ker lahko greš tudi zvečer v kratkih hlačah na večerjo in tudi splošno je vse na izi.
Bungalovi so pa zeloooo stari.
Pijače na plaži ni, moraš po stopnicah do bara ampak na plažo je ne smeš nosit (stekleni kozarci)
Če iščeš mir je to čisto ok, jaz imam malega otroka in je bilo obakrat super.
Bungalovi so kar nekaj hoje od hotela in še slabše opremljeni, hotel pa je na samem, brez avta ne moreš nikamor.
Mi bomo vsekakor še šli. (mogoče tudi letos).
Gremo pa vedno v avgustu, septembra pa na Mediteran
cheer.gif



lp
 
Nazadnje urejeno:

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.518
1.066
113
Titograd
Bil lani v Makarski, je prav fajn, nekega mira pa ravno ni, ampak saj sem mlad pa mi zaenkrat to še ustreza
smile-1.gif


Ker je dokaj blizu, se lahko spotoma še skoči recimo v Bosno (oz. Golfland
bonk.gif
 

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
Ka sem moru odpret to blesavo temo zdej povsod slišim galebe pa voham morje uhhhhh......