Čudna telefonska številka

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.063
4.066
113
Par minut nazaj mi je telefon zazvonil za par sekund iz številke +37120951010.

Pokličem nazaj
sprasujem se.gif


Nateg itak
wink-1.gif
 

Torus

Fizikalc
17. mar 2008
584
42
28
Če ne pričakuješ kakšnih klicev od tam.....pusti na miru
Če te še enkrat kliče se javi. Tako ti ne more nobene škode narediti.


LP
Torus
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.063
4.066
113
Itak, da ne bom klical nazaj.

Drugače pa prehitro prekine, da bi se javil.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
Zakaj taka fobija?

Če se javiš, ti ne morejo ničesar zaračunati, samo nazaj ne klicariti.
Kadar sem v tujini uporabljam avstrijsko SIM, javi se komaj vsak tretji. Ko pokličem iz slovenske, takoj dvignejo.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.856
608
113
No št., ki je mene klicala je iz otočka sredi atlantika "Ascension Island". Verjtnost, da me je kdo klical, da bi rekel "živijo" je precej majhna...
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.856
608
113
No jaz se tudi javiti nisem utegnil, ker je samo enkrat zazvonilo.
Verjamem da "fobija" obstaja predvsem zato, ker se ljudje bojijo, da bodo morali plačati za prejeti klic ali pa da bo klicatelj govoril tuj jezik...

To lahko enostavno rešiš tako, da pošlješ sms človeku, ki se ne javi... Potem bo vedel, ko ga je kliče in se ti bo javil.

Sam tudi npr. nikoli ne pokličem nazaj na neznano številko... če bi bilo kaj nujnega bi me poklicali še enkrat ali pa poslali sms.
Ker verjetnost, da so mi hoteli kaj prodat ali pa da je anketa je (pre)velika, da bi trošil čas in energijo...
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.714
618
113
@Futuristic, zajebu si javui se mogu na uno iz Ascesiona, lohk bi bil zdele dol, mal ribe lovil, pa užival na soncu
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:
No jaz se tudi javiti nisem utegnil, ker je samo enkrat zazvonilo.
Verjamem da "fobija" obstaja predvsem zato, ker se ljudje bojijo, da bodo morali plačati za prejeti klic ali pa da bo klicatelj govoril tuj jezik...

To lahko enostavno rešiš tako, da pošlješ sms človeku, ki se ne javi... Potem bo vedel, ko ga je kliče in se ti bo javil.

Sam tudi npr. nikoli ne pokličem nazaj na neznano številko... če bi bilo kaj nujnega bi me poklicali še enkrat ali pa poslali sms.
Ker verjetnost, da so mi hoteli kaj prodat ali pa da je anketa je (pre)velika, da bi trošil čas in energijo...
ne bodo odpirali sms-a iz neznane številke ker če ga odpreš moraš lahko kaj plačat
evil.gif
 

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Ne se oglašat in ne klicat nazaj .. če ste klicali nazaj ali se oglasili, javite mobilnemu operaterju.
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Tudi sam sem včeraj dobi klic z veliko številk, pozvonilo je samo enkrat in sem takoj zbrisal. Pač probajo.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Citat:
Uporabnik EmptyHead pravi:
Ne se oglašat in ne klicat nazaj .. če ste klicali nazaj ali se oglasili, javite mobilnemu operaterju.
zakaj ne oglasat? ce si v slo, slo stevilka, ne stane nic. jaz se vedno oglasim. na zadnje srbska stevilka. je zacel nekaj palamudit, sem mu mamico in to je to.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.034
4.556
113
Citat:
Uporabnik EmptyHead pravi:
Ne se oglašat in ne klicat nazaj .. če ste klicali nazaj ali se oglasili, javite mobilnemu operaterju.

tako ne se javljat, ker je lahko na drugi strani Morpheus in te lahko zbudi iz matrice, ne želi si tega!!!

Mojca Svetin iz ministerstva za kmetijstvo opozarja, da je treba v takem primeru telefon takoj zabrisati v tla, dvakrat poskoči
po njem, trikrat zaplesati kokošji ples in se na koncu se še podelati na telefon in potem zagotovo ne boš dobil večjega računa
kot ga plačaš že sedaj na mesečni osnovi.
 

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Citat:
Uporabnik Garfildd pravi:
Citat:
Uporabnik EmptyHead pravi:
Ne se oglašat in ne klicat nazaj .. če ste klicali nazaj ali se oglasili, javite mobilnemu operaterju.

tako ne se javljat, ker je lahko na drugi strani Morpheus in te lahko zbudi iz matrice, ne želi si tega!!!

Mojca Svetin iz ministerstva za kmetijstvo opozarja, da je treba v takem primeru telefon takoj zabrisati v tla, dvakrat poskoči
po njem, trikrat zaplesati kokošji ples in se na koncu se še podelati na telefon in potem zagotovo ne boš dobil večjega računa
kot ga plačaš že sedaj na mesečni osnovi.

A samo jaz opažam povezavo med njegovim nickom in dejanskim stanjem?