Črno morje (Romunija in Bolgarija) z avtom?

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Ali je kdo izmed vas to že probal? Najbolj me zanima, kako je s kampiranjem ob Črnem morju? Apartmaji in hoteli me ne zanimajo.

Bed & breakfast varjanto bi fural na poti tja ter nazaj..

(čez Madžarsko na sever Romunije, pa mimo in preko Romunskih značilnosti - misliti na Romunijo mi je dal tale prelaz - Top Gear je kriv, oddih na Črnem morju v Romuniji in Bolgariji, pa čez Bolgarijo v Makedonijo (ali pa ne) ter po cesti Bratstva in enotnosti domov)

..morski oddih pa v šotoru, kot se spodobi. Malo šnofam, tako da če ima kdo kakšno dobro idejo o Romuniji ali Bolgariji kar naj pove prosim. Kot ponavadi pa me zanima bolj vas, podeželje, gore in pristna narava, mravljišča jaz raje obidem.

Hvala že vnaprej!
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.234
1
38
Jaz sem bil z avtom v Bolgariji leta 2004 (Beograd-Niš-Sofija_Plovdiv-obala). Sedaj imaš za avto samo vinjeto za kupit. Kampiral nisem (smo se švercal skoz), tako da to ti ne morem nič pomagat. So pa te turistične scene bile pač turistične, povsod isto in cene dokaj normalne. Kampa pa nisem sploh videl, sem dobil občutek kot da imajo samo te hotelske komplekse (Sunny Beach, Golden Sands).

Ampak na vaseh (v notranjosti) si pa samo rečeš: "Ali se je tu 50 let nazaj čas ustavil?" In tud če se samo 10km zapelješ od teh turističnih scen v notranjost, so cene že odlične.

Mi smo recimo spali tudi v hotelu, konkretno kar temle.
evil.gif



LpT
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Citat:
Uporabnik Valhalla pravi:

(čez Madžarsko na sever Romunije, pa mimo in preko Romunskih značilnosti - misliti na Romunijo mi je dal tale prelaz - Top Gear je kriv, oddih na Črnem morju v Romuniji in Bolgariji, pa čez Bolgarijo v Makedonijo (ali pa ne) ter po cesti Bratstva in enotnosti domov)

aplauz.gif


LP