Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.458
1.835
113
na temni strani lune
Sam moraš še zmeraj bit nakoncu pozitiven na pctju. Je lažje druge bolezni simulirat če že.

Primer:
Danes se mi npr. ne da na delo. Pokličem zdravnika in mu povem, da se slabo počutim, tudi če ni res (glavobol, boleče grlo,......). Jutri ali pojutrišnjem me naroči na PCR, pa še dan ali 2 do rezultata. Do takrat sem doma, neglede na rezultat PCR-ja. Vse skupaj recimo od 3 do 5 dni.
Še bolj verjeten scenarij pa je, da bo zdravnik rekel, počakaj doma najprej ene par dni, potem pa še zgornji scenarij.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Hanzi

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Bolniski s kaksnim vzrokom?
Ker so 2x kihnili?
HAT pozitivni?
PCR pozitivni?
Jih je zdravnik videl.
Tale corona je odlicna za tiste ki radi simulirajo kratkotrajne bolniške.
Kratek klic/mejl do zdravnika , pa si ze doma nekaj dni.
Tisti, ki niso cepljeni so konkretno virozni, beri vse boli, glavobol in vročina, cepljeni prehlad in delajo od doma, tisti ki pač lahko. Te še kaj zanima?
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.647
814
113
Tisti, ki niso cepljeni so konkretno virozni, beri vse boli, glavobol in vročina, cepljeni prehlad in delajo od doma, tisti ki pač lahko. Te še kaj zanima?
Kakor kdo..... poznam 2-3x cepljene pa so (bili) precej zanič eni malo , drugi bolj , necepljeni brez omembe vrednih težav,..... do necepljenih ki se jih ni prijelo(vec dnevni - 24/10.....rizični stik).
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.211
5.236
113
Saj to je zdaj... Nič več... Privatniki namreč niso imeli svojih laboratorijev, ampak so samo vzeli bris in poslali tja kamor zdaj pravijo, da ne gre več. Da komaj sfolgajo svoje in ne morejo več sprejemati drugih.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Govorim za konkretni primer v ženini firmi.
V nasi firmi pa sodelavka in njen tip, oba delata pri nas, oba cepljena, oba malo mlajsa od mene, tudi njun sin cepljen, vsi konkretno oblezali.
Drug sodelavec in njegova zena, oba delata pri nas, necepljena, samo kot prehlad. Okuzila ju je pa njuna cepljena hcerka, ki je prinesla virus z novoletnega zuranja z Madzarske. PCT pač. Cepila se je zaradi potovanj.
 
  • Haha
Reactions: Ytbnd

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.568
980
113
48
KR
V nasi firmi pa sodelavka in njen tip, oba delata pri nas, oba cepljena, oba malo mlajsa od mene, tudi njun sin cepljen, vsi konkretno oblezali.
Drug sodelavec in njegova zena, oba delata pri nas, necepljena, samo kot prehlad. Okuzila ju je pa njuna cepljena hcerka, ki je prinesla virus z novoletnega zuranja z Madzarske. PCT pač. Cepila se je zaradi potovanj.
Se pravi, da cepljeni težje prebolevajo, kot necepljeni? :eek: Človek vsak dan kaj novga izve.
 
  • Haha
Reactions: jonny77

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
V nasi firmi pa sodelavka in njen tip, oba delata pri nas, oba cepljena, oba malo mlajsa od mene, tudi njun sin cepljen, vsi konkretno oblezali.
Drug sodelavec in njegova zena, oba delata pri nas, necepljena, samo kot prehlad. Okuzila ju je pa njuna cepljena hcerka, ki je prinesla virus z novoletnega zuranja z Madzarske. PCT pač. Cepila se je zaradi potovanj.
Ja Andy, vse barve mavrice so, ti pač vidiš in zaznaš samo tisti del, ki tebi paše. Tud cepljen z AZ spomladi je zdej bolj klinc. Tko da je tud bistven podatek s čim in kdaj sta bila cepljena. Nikoli pa ne boš vedel, kaj bi bilo, če ne bi bila cepljena.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sandra in Matey