Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

19. jul 2007
2.756
1.479
113
Po letu dni smo končno tudi povsem direktno izvedeli, da "testi niso dobro občutljivi". Še ne tako dolgo nazaj, pa je bilo testiranje za izbrano stroko zelo učinkovito sredstvo za preprečevanje prenosa. Dobro so se prodajali, verjetno se še vedno, a vendarle - prišlo je cepivo.

Govori izrecno za sebe. Vsi ostali (pa niti ni nujno da si kaj posebej brihten, dovolj je da imaš IQ visji kot je sobna temperatura) smo razumeli, ko so govorili o razliki občutljivost PCR testov in HAT testov več kto eno leto nazaj, tudi lepo je razloženo, zakaj so kljub nizki občutljivosti smiselni (September 30, 2020, NEJM, DOI: 10.1056/NEJMp202563)

Eni bolj počasni so dojeli takrat, ko so začeli vse rezultate HAT testov potrjevati s PCR (tega bo skoraj leto).

Tist res počasni so pa dojeli sedaj.

1635098317081.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Kam potem v to krivuljo paše tistih 20+ učiteljev na eni šoli, ki so bili pozitivni na hat, in negativni na pcr, zbolel pa noben?
 
19. jul 2007
2.756
1.479
113
Se niso uvrstili na krivuljo :fredi: :fredi: :fredi: :fredi: :fredi:

Pogoj za uvrstitev na krivuljo je pravilno hranjen in pravilno uporabljen test (sigurno si videl en video, kako nekdo demonstrira, zakaj je potrebno pravilno izvesti test, kajti če počneš neumnosti in ga vtikaš vseposod, pa da še CocaCola poztiven rezultat)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Po letu dni smo končno tudi povsem direktno izvedeli, da "testi niso dobro občutljivi". Še ne tako dolgo nazaj, pa je bilo testiranje za izbrano stroko zelo učinkovito sredstvo za preprečevanje prenosa. Dobro so se prodajali, verjetno se še vedno, a vendarle - prišlo je cepivo.

Kako dobro je besedilo izrezat iz konteksta pa ga objavljat, ravno za take antivaxerje kot si ti. Cepljeni se pač testiramo na PCR jaz sem se danes ker brez tega jutri ne morem na šiht ker HAT zna pokazati negativno čeprav ni. Za vikend stane 100€......sam povem.
edit: da ne bo dodatnih vprašanj, krivec je gospodična tipa "mirsi", necepljena in netestirana pa še lažnjivka po vrhu vsega. Še dobro da objavlja na FB drugače tudi tega ne bi izvedel.
 
Nazadnje urejeno:

jest5

Guru
18. avg 2007
25.166
-8.272
113
Moj kompanjon?

Žal ste tudi vi lepili fake news z učinkovitostjo cepiv.
V bistvu nismo.
Je pa treba imet ščepec soli v glavi. Toliko da uspeš razumeti na kateri sev se nanaša neka učinkovitost.

Ampak sej razumem. Težko je malo pomisliti, lažje je blejati kako se vsi nekaj lažejo