Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.113
6.482
113

Beović: Plačilo zdravljenja necepljenih le ena od idej. Logar bolj za obvezno cepljenje starejših.​

E bejz no bejz?
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.878
8.905
113
EU
Nekaj o plačilu zdravljenja necepljenih.....

- Pred Kovidom so bolnišnice vedno poslovale z izgubo. U času Kovida so prvič poslovale z dobičkom.
- Zdravstvena zavarovalnica je prejšnje leto zaključila s šestdesetimi milioni dobička.
- Vzajemna mi je nakazala nazaj obrok dopolnilnega zavarovanja, ker v času kovida ni mogla porabiti denarja, ker so odpadli raznorazni pregledi.
- Doktorji imajo najvišje dodatke.

Sedaj bi računali zdravljenje necepljenim in bi zavarovalnica namesto šestdeset, imela sto milionov dobička. :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.220
3.370
113
Nekaj o plačilu zdravljenja necepljenih.....

- Pred Kovidom so bolnišnice vedno poslovale z izgubo. U času Kovida so prvič poslovale z dobičkom.
- Zdravstvena zavarovalnica je prejšnje leto zaključila s šestdesetimi milioni dobička.
- Vzajemna mi je nakazala nazaj obrok dopolnilnega zavarovanja, ker v času kovida ni mogla porabiti denarja, ker so odpadli raznorazni pregledi.
- Doktorji imajo najvišje dodatke.

Sedaj bi računali zdravljenje necepljenim in bi zavarovalnica namesto šestdeset, imela sto milionov dobička. :valjamse:
Evo lepa prilika, da gre covid zdravljenje iz obveznega zavarovanja na dodatno zavarovanje.
Takoj bo minus in bodo dvignili premije.
Samo vprašanje je pol ali vsem ali samo debelim.
Jebeno je to.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.428
3.180
113
NEcepljenski nadstandard bi seveda lahko tudi obdavčili.
In razdelili te €vrčke med cepljene za dopust, spodbujanje SLO turizma. .
Navdušenje bi bilo veliko.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
:valjamse: in ti verjameš poročilom. Saj kmalu bodo vsi taki, po besedah vax grupe. Se še zadnja domina maje.

Ja verjamem da taki opranoglavci kot si ti verjamejo samo še svojim lastnim blodnjam. Poročila so samo povzema la kar so v UKC kjer so ga dobili sporočili. Lahko se pa pri policiji pozanimaš saj je dobil kazensko ovadbo zaradi ponarejanja uradne listine.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Nekaj o plačilu zdravljenja necepljenih.....

- Pred Kovidom so bolnišnice vedno poslovale z izgubo. U času Kovida so prvič poslovale z dobičkom.
- Zdravstvena zavarovalnica je prejšnje leto zaključila s šestdesetimi milioni dobička.
- Vzajemna mi je nakazala nazaj obrok dopolnilnega zavarovanja, ker v času kovida ni mogla porabiti denarja, ker so odpadli raznorazni pregledi.
- Doktorji imajo najvišje dodatke.

Sedaj bi računali zdravljenje necepljenim in bi zavarovalnica namesto šestdeset, imela sto milionov dobička. :valjamse:
Gre se za demontažo obstoječega sistema,
Verjemite, da ko bo padlo, da morajo necepljeni doplačevat stroške zdravljenja, bodo kmalu na vrsti druge skupine, kadilci, debeli, športniki, ki se poškodujejo po svoji krivdi - če po tuji pa plača krivec, potem še starejši... Vsi bomo prišli na vrsto, na konc bomo plačevali zavarovanje, in pa še zdravljenje.

Pa tudi tisti, ki ste danes cepljeni, pa orgazmirate, da se tolče po necepljenih, tudi vi mogoče ne boste polno cepljeni, ko bo za polno cepljenost zahtevana deseta doza.

Ali je necepljen sam kriv, da se je okužil?
 
  • Haha
Reactions: sandra

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Ja verjamem da taki opranoglavci kot si ti verjamejo samo še svojim lastnim blodnjam. Poročila so samo povzema la kar so v UKC kjer so ga dobili sporočili. Lahko se pa pri policiji pozanimaš saj je dobil kazensko ovadbo zaradi ponarejanja uradne listine.
Ta teden smo videli, kako je Tošič lepo odkorakal na prostost, na krilih nedolžnosti bi rekli v rkc. Koliko kazenskih ovadb je fasal, pa koliko droge so pisali, da je pretihotapil?
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.733
349
83
Vipavska dolina
Ksz
Koga lahko jaz ovadim da mi nijz pošlje kodo s podatki drugega človeka?
In potem se še tule piše da necepljeni uporabljajo tuje kode...
Sem jo pa izbrisal ker se takih zadev jaz vseeno ne grem, je pa žalost da do tega sploh pride, čeprav zahtevajo pa malo podatkov in verjamem da lahko pride do napak.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.428
3.180
113
Pa tudi tisti, ki ste danes cepljeni, pa orgazmirate, da se tolče po necepljenih, tudi vi mogoče ne boste polno cepljeni, ko bo za polno cepljenost zahtevana deseta doza.
Se bom pa cepil 12 X...da bom mogoče enkrat videl da me bo rokica bubala :valjamse: :valjamse: ali da dobim občutek skoka v depresijo kot naprimer velenjski klubski anti ĐEJ ĐEJ učitelji.. :p
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ka taprvo kar lahko naredijo je da bone dobimo samo necepljeni. Seveda toliko več ker nas je samo 55 odstotkov cepljenih.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.113
6.482
113
Zdaj je aktualno da se cepi folk pozivitveno proti sevu, ki ima toliko veze s alfa S proteinom, kot cepilci z logiko. In to proti sevu ki se niti ene smrti ni zahteval.

Ampak dajmo se cepit, ker pač lahko
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: javr in jest5