Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.089
6.478
113
Od oka je nekje senca v dolzini telesa, lahko da kaj vec, ampak ne bistveno.

vendar kar se tice vitD senca ni pravilo
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.089
6.478
113
Vojska je dobila navodila, da necepljeni pripadniki SV koristijo presežek ur, dopust ali čakanje na delo zaradi višje sile. V upravnem delu ministrstva pa bo odrejeno delo od doma.

Pomeni doma bodo, ce pa bo kje kaj zagustilonpa jih bodo ponizno prosili nazaj, odpuscanj ne bo, ker si tega ne moremo privoscit zaradi itak ze podhranjene vojske.
Zdaj ima narod cas da stisne te kurce za jajca. Ce masa rece Ne lahko jj in poki meceta odloke kake hoceta.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.089
6.478
113
Pomeni po tvoje ne rabimo ne policije ne vojske? Itak je naval vsako leto na ta delovna mesta in bodo hitro zapolnili vrzel s cepljenimi?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Vojska je dobila navodila, da necepljeni pripadniki SV koristijo presežek ur, dopust ali čakanje na delo zaradi višje sile. V upravnem delu ministrstva pa bo odrejeno delo od doma.

Pomeni doma bodo, ce pa bo kje kaj zagustilonpa jih bodo ponizno prosili nazaj, odpuscanj ne bo, ker si tega ne moremo privoscit zaradi itak ze podhranjene vojske.
Zdaj ima narod cas da stisne te kurce za jajca. Ce masa rece Ne lahko jj in poki meceta odloke kake hoceta.
Doma bodo čakali, da jih bodo, če kaj zagusti okužene poslali v prve vrste med sovražnike, da se še sovražnik okuži.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo in jendomen

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Vojska je dobila navodila, da necepljeni pripadniki SV koristijo presežek ur, dopust ali čakanje na delo zaradi višje sile. V upravnem delu ministrstva pa bo odrejeno delo od doma.

Pomeni doma bodo, ce pa bo kje kaj zagustilonpa jih bodo ponizno prosili nazaj, odpuscanj ne bo, ker si tega ne moremo privoscit zaradi itak ze podhranjene vojske.
Zdaj ima narod cas da stisne te kurce za jajca. Ce masa rece Ne lahko jj in poki meceta odloke kake hoceta.
Kaj si res mislil da bo kaj drugače? V celotni zgodovini Slovenije so odpustili mogoče za na prste preštet ljudi v javnem sektorju. Enako bo predvidevm drugo v državni upravi, bodo šli na čakanje (zelo dobro plačano) in problem je rešen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.089
6.478
113
Zdaj se hrsijo na primeru ne uciteljice iz MB in so glasni ko petelini, povsod je polno te novice
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.089
6.478
113
Po besedah Mateje Logar je svetovalna skupina za covid-19 pri Ministrstvu za zdravje vladi predlagala širšo uveljavitev pogoja PC (preboleli, cepljeni).

No da vidimo kdo ima jajca.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Zdaj ko vidijo da bodo popušili v javnem sektorju se bodo spet znesli na zaposlenimi v gospodarstvu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr

pol3ni

Fizikalc
10. jan 2011
355
228
43
Idrija
In kako se boste-bomo odzvali v gospodarstvu v primeru da to sprejmejo.Se boste šli cepit in obdržali službo ali prinesli odpoved.Sam še ne vem kaj naj naredim,če do tega pride
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Itaq odpoved, pa še borze nimaš pol.

Ne vem kaj je tu za razmišljat, vsi pametni so tukaj že napisali, da ni nekih težav po cepljenju, sploh če si normalno zdravi človek in lahko ti zatrdim da res ni omembe vrednih težav po cepljenju.

Smo eni že dali skozi pred davnimi časi.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.192
3.353
113
Sami softiči na Alterju. Kot prvo te delodajalec ne more kar tako na lepe oke odpustiti, kot drugo pa če si že odpuščen, za tistega, kateri hoče delat in za povrhu še zna delat, za tistega ni nikoli in ne bo problema. Tak si bo delo našel. Tistim, kateri se svaljkajo sem in tja, pa verjamem, da se tresejo hlače.

Zna biti pa grdo zadelodajalca, če bo fasal tožbo in jo izgubil, ko bo moral ta folk čez xy let nazaj zaposlit, mu plačat vse plače in prispevke, regres... Zna biti, da zaradi tega podjetje propade. Delodajalci ponavadi niso glupi in se ne učijo na Alterju.
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.731
349
83
Vipavska dolina
Sam zase vem, odpovedi ne bom dal naj me pa odpustijo. Lahko me tudi pozneje pokličejo nazaj ko bo konec teh neumnosti, samo takrat bo kakšna zadeva drugače zastavljena, če ne drugega vsaj bruto plača mora biti višja. Sicer pa glede na to da že kar nekaj časa iščejo zaposlitve me zanima ce so pripravljeni odpustit praktično celo izmeno. Zaenkrat se testiramo,velja nam cel zeden za šiht in to je zame dovolj. Ko zanje ne bo pa naj se izjasnijo. Sem pa že nekoč dobil tožbo proti delodajalcu, lahko gremo še kdaj v kaj takega, čeprav so bili do sedaj do mene korektni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan