Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
Si ti opazil super zdravstvo v Bosni, al tko spet mal prcaš?
Nč ne prcam, samo vem kako stvari laufajo. Če rabiš dohtarja, greš v ZD, brez kakšnih prevalov in testov. Če rabiš špecijalista, denar skrajša čakalno vrsto na splošno. Večja kot je cifra, prej boš na vrsti, lahko tudi takoj. Korone tam ni in se noben z njo ne ukvarja. Dober kolega je tam tedensko.
Pri nas pa plačaš osnovno, pa dodatno, pa vseeno bolan ne smeš v ZD, čemur je ZD v osnovi namenjen. Čeprav si kljub zavarovanju samoplačnik ne prideš na vrsto, ker je kao korona.
Tako, da ta moment je v BIH super zdravstvo v primerjavi z našim.
Ali še zagovarjate super zdravstvo v Sloveniji? Ravnokar se je še malo "izboljšalo".
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.232
6.514
113
dr. med. Stanko Pušenjak, avtoriteta kar se tiče porodničarstva in ginekologije pri nas, je PCT prisilo komentiral takole:

1631698906816.png


A njega se po novem tudi smatra kot nelegitimnega, ker je proti neumnim ukrepom?
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr in mirsi

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.141
113
13 tavžnt manj NEcepljenih zaradi cepljenja
pa...6 manj NEcepljenih zaradi smrti.
zzzzzzzzzzzzzz.jpg
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.766
-170
113
Delavci na Petrolu lahko izbirajo med
- spoštovanjem ustave, in
- odlokom vlade,

Je že Krek priznal, da pct nima zakonske podlage, US bo pa tudi nekoč PCT spoznalo za neveljavnega.

Kdo bo imel na koncu prav, teta al tisti pisec tweeta?

Pa še nekaj. Ne serje teta po delavcu petrola, ampak delavci petrola serjejo po nas vseh.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.591
14.265
113
Nope.

Delavci na Petrolu lahko izbirajo med:
- spoštovanjem navodil delodajalca
- izgubo zaposlitve

Teta pa ne more imeti prav, ker namesto uslužbencev Petrola vidi neke gestapovce in fašiste.
 

B81

22. jul 2007
34.399
8.904
113
Če bi bil tam kak par od gestapa, bi jo spodili iz pumpe :) V besednjaku pa kar grde besede, mamka še niso kar tako :evil:
 
  • Haha
Reactions: Matey