Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Verjetno šele konec junija, ker naj bi gledali rok 6 mesecev od obolenja. Ampak dobiš le eno dozo in potem to šteje skupaj s prebolevnostjo kot dve dozi. Tukaj se mi postavlja vprašanje ali boš imel kaj težav pri prehodih meja in ostalih PCT pravilih v primerjavi z 2x cepljenimi (1x pri Janssen).

Ali kdo že ve kaj bo z 1x cepljenimi z AZ, ki bodo drugo dozo dobili šele konec poletja? Bodo enakopravni pri prehodih meja/ostalih domačih in tujih pravicah ali jih bodo nategnili?
A to pol pomeni da bom s 1.7. pa do takrat, ko bo cepivo prijelo, nevaren za okolico?
Al kuko?
Rasdvatri, daj šefa vpraš, ta se tud na medicino spozna.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Vglavnem so bili cepljeni z Sinofarmom, ki z ostalimi cepivi ravno nima veze.
Sej nima veze.
Če bi bili vsi cepljeni z kateremkoli od cepiv, ki se jih uporablja pri nas, bi pa napisali, da so bile cepiva iz druge serije, kot naša. Ali pa iz druge viale.
Približno tako, kot se je že zgodilo po smrti cepljene v Avstriji.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.092
6.479
113
V naslednjih tednih se bo v skladu z nacionalno cepilno strategijo intenzivneje začelo izvajati tudi cepljenje zaposlenih v gospodarstvu. To bo potekalo v cepilnih centrih in glede na razpoložljivost mobilnih cepilnih ekip tudi na sedežih podjetij.

Noro
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.347
8.711
113
To je pa ja simpl.... Darjan....

Andy in darjan se obnašata ko moja tašča na pikniku kjer se peče ribe. Ni zadost, da ona rib ne je, sicer jih sploh še probala ni, ampak mora cel čas komentirat, kok je to zanič, pa da smo nori ker jemo ribe...
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
To je pa ja simpl.... Darjan....

Andy in darjan se obnašata ko moja tašča na pikniku kjer se peče ribe. Ni zadost, da ona rib ne je, sicer jih sploh še probala ni, ampak mora vel čas komentirat, kok je to zanič, pa da smo nori ker jemo ribe...
A res? Kje sem jaz napisal, da ste nori, ker se cepite?

Cepljenje je izbira vsakega posameznika. Nekateri se cepijo zaradi varovanja zdravja, nekateri se cepijo zaradi dokumenta svobode - sej je bila objavljena anketa par dni nazaj. Še nikomur pa nisem rekel, da se naj ne cepi oz. da je nor, če se cepi.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.347
8.711
113
A ti začnem limat tvoje sestavke s temle? :bonk:
Bod vesel, da se čimveč ljudi cepi, pol se slej ko prej tebi ne bo treba. Dec, skrajni čas je, da greš na šiht, ker si mejčkn zgubil stik z realnostjo. Verjemi pomaga.
Sej maš v marsičem prav, sam vmes pa pol take strelaš, da se človk sam za glavo prime.
 
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.092
6.479
113
Cepljenje na firmah lahko vodi v pogojevanje delodajalca, kar pa ni dovoljeno. Ampak drzava omogoca to izrabljanje posredno
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Mene pa še zmeraj zelo skrbi za tiste Velenjske borce učitelje k so vsi zelo zboleli po cepljenju.
A so vsi OK?
RTV SLO nič več ne poroča o tej tragediji
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.885
3.146
113
V naslednjih tednih se bo v skladu z nacionalno cepilno strategijo intenzivneje začelo izvajati tudi cepljenje zaposlenih v gospodarstvu. To bo potekalo v cepilnih centrih in glede na razpoložljivost mobilnih cepilnih ekip tudi na sedežih podjetij.

Noro
E1Wq0Q8XsAMKqIE.png
 
  • Wow
Reactions: darjan