Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.627
6.870
113
Minister za gospodarski razvoj in tehnologijo Zdravko Počivalšek je na finančni konferenci v Portorožu napovedal nadaljnje korake glede pogojev za zaposlene v državni upravi. Od zaposlenih, ki so v stiku z ljudmi, se bo po njegovih besedah zahtevalo pogoja prebolevnosti ali cepljenja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.412
3.525
113
Medicinke za razliko od tebe nimajo problmov ali se bodo cepile ali odšle. Razlog je popolnoma drugje na katerrega se opozarja že vsaj 15 let. Če ne bi imeli v zadnjem toliko dodatka pri plači kot so ga dobili danes ne bi imeli nobene medicinske sestre več. Covid siuacija je pač na hitro pokazala vse sranje ki se je nabiralo skozi prejšnje vlade.
Daj povej piscu tega članka, da nima pojma in, da naj se neha izmišljevati.

 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.627
6.870
113
Tisti, ki se bojijo novih, bodisi mRNA-cepiv bodisi vektorskih cepiv, bi se lahko cepili s klasičnim cepivom, narejenim po stoletja stari metodi. A EMA kitajskih cepiv ne odobri, ne povedo pa, kje so zadržki, je v Odmevih izpostavil Borut Štrukelj.

Tru that, ce pride čina cepivo pa nastavim rokico.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Posnetek zaslona 2021-09-10 060250.png
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.822
10.504
113
kod Džej-Zija
Tisti, ki se bojijo novih, bodisi mRNA-cepiv bodisi vektorskih cepiv, bi se lahko cepili s klasičnim cepivom, narejenim po stoletja stari metodi. A EMA kitajskih cepiv ne odobri, ne povedo pa, kje so zadržki, je v Odmevih izpostavil Borut Štrukelj.

Tru that, ce pride čina cepivo pa nastavim rokico.
A kineza, ki je z naskokom naslabše cepivo, si boš pa vbrizgal? Kdo je tu nor?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.627
6.870
113
A kineza, ki je z naskokom naslabše cepivo, si boš pa vbrizgal? Kdo je tu nor?
Zato ker bi brizgal samo iz razloga, da dobim status C, zaščite ne potrebujem, ker jo že imam.

Drugače pa je očitno tudi Borut Štrukelj nor, odločite se že enkrat kdo je stroka ki mu sledite in kdo ne. Al je stvar selekcije ki paše odvisno od momenta?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Na drugi strani pa Pirnat poudarja, da je treba upoštevati tudi, da je januarja letos parlamentarna skupščina Sveta Evrope sprejela resolucijo, ki govori o tem, da se ne sme uvesti obvezno cepljenje proti bolezni covid-19: "In da je nedopustno, da bi države članice diskriminirale tiste, ki niso cepljeni."
Kaj pa odpoved delovnega razmerja, če se nekateri uslužbenci ne bi želel cepiti? "Odpoved delovnega razmerja mora temeljiti na kršitvi delovnih obveznosti, nezakonitem ravnanju na delovnem mestu, kršitvi pogodbe o zaposlitvi. Prepričan sem, da bi obvezno cepljenje brez tega pomenilo nezakonito naložitev obveznosti in da zato ni mogoče izvesti sankcije prenehanja delovnega razmerja," je prepričan
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.627
6.870
113
Nekdo tako rad omenja US of A in kako so tam kar pocepili vse.

Tudi tam so postopki na sodiščih.

btw pred kratkim sem prilimal link, kjer je nek uslužbenec univerze dosegel (seveda na sodišču), da se ne rabi cepit, seveda tega nihče ni zaznal, samo trajbajo naprej kako je obvezno cepljenje tam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Nekdo tako rad omenja US of A in kako so tam kar pocepili vse.

Tudi tam so postopki na sodiščih.

btw pred kratkim sem prilimal link, kjer je nek uslužbenec univerze dosegel (seveda na sodišču), da se ne rabi cepit, seveda tega nihče ni zaznal, samo trajbajo naprej kako je obvezno cepljenje tam.
Ta uslužbenec univerze je bil profesor prava :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in darjan