Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Zanimivo bi bilo vedeti, kaj to utrujenost povzroča. Prav čuden občutek. No upam na najboljše, do takrat pa po pameti.
Menda je to povezano z mitohondriji. To se lahko isto zgodi po cepljenju. Od kolegice tašča se je cepila z AZ, že od prve doze je začela biti kronično utrujena. Sedaj 2-3 mesece po drugi se situacija ni izboljšala, tako da ta ne bo videla buster doze.

Bral sem da vitamin D pomaga. Tako, da ti predlagam, da se oborožiš z vitamini, vsaj D in C.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.412
3.525
113
Saj že razvijajo cepivo, katero ublaži oz odpravlja stranske učinke in posledice ceplenja. :aplauz:
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: Ytbnd

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Cepi se jih dnevno čedalje več.
1 NEcepljen mrtev.
ttttttttttttt.jpg
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.627
6.870
113
V zadnji, četrti fazi bi veljal pogoj PC – dostop do storitev in dejavnosti bi torej imeli le cepljeni in preboleli, ne pa tudi testirani.

Pomeni cez cca 2 tedna pa samo še C. Cez dober mesec pa spet nazaj na testiranje vseh.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
V zadnji, četrti fazi bi veljal pogoj PC – dostop do storitev in dejavnosti bi torej imeli le cepljeni in preboleli, ne pa tudi testirani.

Pomeni cez cca 2 tedna pa samo še C. Cez dober mesec pa spet nazaj na testiranje vseh.
Danes slišal po radiu. Do spomladi bodo zboleli vsi necepljeni. je izračunal IJS
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen