Covid-19 Covid-19 Hitri testi - tip in varnostni list

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.628
446
83
Tolmin
Mogoče kdo zna odgovoriti, kateri tip testov uporablja NIJZ , da poiščem varnostni list (navodilo) ?
Vsak "Aspirin" ga ima predloženega.

Jutri bom namreč podvržen množičnemu testiranju in ne zaupam tistim "kitajskim" palčkam v nos.
Vsekakor obstaja možnost poškodb v nosni votlini ter vnos tujih (nevarnih) snovi.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Mogoče kdo zna odgovoriti, kateri tip testov uporablja NIJZ , da poiščem varnostni list (navodilo) ?
Vsak "Aspirin" ga ima predloženega.

Jutri bom namreč podvržen množičnemu testiranju in ne zaupam tistim "kitajskim" palčkam v nos.
Vsekakor obstaja možnost poškodb v nosni votlini ter vnos tujih (nevarnih) snovi.

Brez skrbi, bil včeraj , nobene luknje ne boš imel nikamor, pa tudi palčke so pakirane kot vsi ostali medicinski izdelki, te je igle tudi strah ko jo da iz embalaže. Če se bojiš da boš čip dobil potem pa boljš da ne greš. Preiskava je neprijetna, mene je bolj peko kot kaj drugega ampak ko sem gledal tiste pred sabo sem mislil da bo huje.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Hitri test je ROCHE ali NADAL. Pri obeh in pri pcr se naredi bris nazofarinksa, kjer tako mehko palco porinemo v nos, ne boli nic, malo je neprijetno. Ce 5 let stari otroci ne jokajo ob vzemu verjamem da tudi ti nebos ;)
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.774
1.857
113
V Hong Kongu orenk pljunemo ("hrkića") v vrečko in to je to. Nič invazivnega. V Nemčiji so nam vzeli s palčko iz grla, v Belgiji pa z nosu. Malo sitno, kaj hujšega pa nikakor.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Mogoče kdo zna odgovoriti, kateri tip testov uporablja NIJZ , da poiščem varnostni list (navodilo) ?
Vsak "Aspirin" ga ima predloženega.

Jutri bom namreč podvržen množičnemu testiranju in ne zaupam tistim "kitajskim" palčkam v nos.
Vsekakor obstaja možnost poškodb v nosni votlini ter vnos tujih (nevarnih) snovi.
Vsekakor se izogni, ker te hočejo preprogramirat in omrežit!
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Mogoče kdo zna odgovoriti, kateri tip testov uporablja NIJZ , da poiščem varnostni list (navodilo) ?
Vsak "Aspirin" ga ima predloženega.

Jutri bom namreč podvržen množičnemu testiranju in ne zaupam tistim "kitajskim" palčkam v nos.
Vsekakor obstaja možnost poškodb v nosni votlini ter vnos tujih (nevarnih) snovi.
Zakaj bi se sploh testiral? Služba zahteva?
Danes te tesirajo, jutri pa se okužiš ... kaj potem pove test? Če si se pred par dnevi vrnil s poroke, ali pa imaś znake prehlada, potem se testiraj. Drugače pa brez veze ...
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.845
5.086
113
ne vrašča se to. To so nano čipi. Tak čip potuje po krvnem obtoku.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.796
6.073
113
Itak, zakaj misliš da ga postavljajo. Veš koliko je teh podatkov iz nanočipov in koliko se je ljudi že testiralo...
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.845
5.086
113
Aha, hvala! Kako pa pošilja podatke, preko 5g?
Odv od čipa. Zdaj nekaj delajo na tem, da bi se čimveč testirajo. Ker ko te testirajo ti delček oddajnika vgradijo. Če sem prav seznanjej je zdaj že tak daleč, da pri 4 testih oddajnik komplet sestavijo. Pol ti čipi inteno komunicirajo z oddajnikom, oddajnik pa pošilja preko 5G omrežja v svet.

Tako, da ne se pustit več kot 2x testirat
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Jaz pa mislim da so to delali že prej.
Pod krinko pretvarjanja za javno zdravje so ustanovili Program Svit.
V tem je neka nedefinirana estetika in simbolika, vendar sem 100% da ti pri kolonoskopiji zelo globoko potisnejo ves potreben hardware za sledenje in nadzor.
Da o ginekoloških pregledih za ženske sploh ne govorim.
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.628
446
83
Tolmin
Hitri test je ROCHE ali NADAL. Pri obeh in pri pcr se naredi bris nazofarinksa, kjer tako mehko palco porinemo v nos, ne boli nic, malo je neprijetno. Ce 5 let stari otroci ne jokajo ob vzemu verjamem da tudi ti nebos ;)

Vidim, da predolgo nisem bil tu in en kup blodenj o čipih - jao bože. :rolleyes:

Samo dva sta nekaj pametnega napisala doctorz in VanZ pa mogoče Pbutec

Ja - služba zahteva. Od dobrih 200 testiranih menda cca. 20 sveže pozitivnih - prej pa cca. 5/dan.

Ne vem kaj za ene kole so nam zabijali v nos saj je 3/4 prišlo solznih ven.
Sam sem imel še do večera pekoč občutek "tam zadaj" in po dveh dneh še vedno nekaj "praska" v desni nosnici. :(
Razočaran sem, ker sem na moje vprašanje o stranskih učinkih dobil samo kratek in oster " TO JE VARNO "
Prav tako nisem opazil, da bi razkuževali roke (rokavice) saj je potekalo ekspresno 1/min. Če je prijela okuženega pred menoj in nato mene ???

Slovenskega zdravstva (razen zobozdravnice) nisem potreboval cca. 20let.
Pred štirimi leti sem imel poškodbo (amputacijo) v DE in bil gor operiran. Vsak - čisto vsak del posega mi je bil razložen - za samo operacijo so iskali celo nekoga z znanjem slovenščine.
Prej kot sem prišel domov (po poti) sem se že moral prerekati z sestro v ZD, da mi da kaj protibolečinskega vsaj za ponoči.
Izvide sem poslal naprej v prevod saj na našemu koncu nemščina ni kaj prida razširjena.
Potem grem v bolnišnico in mi konj (mu ne morem reči drugega) najprej prereže šiv, ki bi moral ostati vsaj še 10dni (bold napisano na DE izvidu in SLO prevodu)
Previjanja sem se tudi bolje naučili med akcijami NNNP v osnovni šoli.

Ženo tudi že dve leti pošiljajo od Poncija do Pilata in se ne ne vedo kje lotiti.

In potem ker ne zaupam našemu zdravstvu mi blodite še o čipih in 5G :rolleyes:
Upam, da boste prvi na vrsti v 8. valu, ko vam bodo z WC metlico pregledovali hemoroide
 
  • Haha
  • Ljubezen
Reactions: bizi in B81

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... kaj za ene kole so nam zabijali v nos saj je 3/4 prišlo solznih ven. ....
Sam sem imel še do večera pekoč občutek "tam zadaj" in po dveh dneh še vedno nekaj "praska" v desni nosnici. :(
Previjanja sem se tudi bolje naučili med akcijami NNNP v osnovni šoli.
Ženo tudi že dve leti pošiljajo .... se ne ne vedo kje lotiti.
In potem ker ne zaupam našemu zdravstvu ...

Ad.1 : sem že enkrat napisal nekje, da virus ne zna plavat proti toku kot losos (solze=preventiva!) ;) ... boš videl, da bo ona četrtina brez solz kmalu pozitivna (znanstveno dokazano) o_O ...
Ad. 2 : pekoč občutek tam globoko je zato, ker so imeli palčke shkranjene v "glažu" od ljutih feferonov prej, saj en mexikanec pravi, da ni bil nikoli bolan, ker stalno žveči čilije ... zna bit nekaj na tem ... :zmaga: ... desni nosnici te pa nekaj praska, ker je virus jako inteligenten in je prej napravil taktični umik na desno :nigladek: ...
Ad.3 : jest sem se previjanja naučil še v času magnetofonskih trakov :bonk:
Ad.4 : nimajo cajta za "grab the pussy", da bi hitro ugotovili, kje je kaj narobe :bonk:

Ad.5 : tudi jest ne kaj dosti ... Zadnjo diagnozo sem si postavil pred kratkim - folikulitis. Seveda sem to zvohal "na internetih" :jok: ... moj dohtar me je poslal dermatologinji pred letom, namesto h kirurgu, pa sem se moral sam rezat (olfa nož, škarijce, razkužila, povoji DIY). etc. Pri odhodu sem čul ono dohtarco, da sem problem za psihiatra, ne zanjo. Tudi psihiatrično analizo sem si sam opravil, "shrink" potrdil :nazdravje: pred leti ...
Koža-dohtar je dala samo neko mažo, navodila dobro prebral ... treba rezat rano prej ... pa sem :zavijazocmi: :obesise: ..

Ker so predolge vrste za čakanje na določene posege, sem se probal zmeni z veterinarko od moje mačke (v roku enega dneva na vrsti !!!), če bi mi ona na meni nedostopnih mesti malce "operirala" zadeve, pa je rekla, da na ljudeh ne sme tega počet kao, čeprav so površinske zadeve :oops: ...

Ni hotela past niti na finto, da bi zame odprla karton z imenom žvali "Spajky" in vrsta domače živali "domača svinja" (še najbolj podobno nekaterim ljudem) ... Tako sem obupal nad kvalificirano zdravstveno stroko.

Tudi moji mački sem (mislim) uspel objasniti, da med ljudmi šeta neka huda bolezen, zaradi katere hodim ven samo v sili in jo prosim, da se čuva, ker je njena veterinarka v drugi občini in sem tudi jest stalno v svojem hlevu, oz.svinjaku, ker se mi pucat kaj dosti ne da :geek: ... Na, zdaj pa so še veterinarje po odloku zaprli. Pa bi jih lahko torej zdej uporabili za opravljanje hitrih testov v šotorih na parkingu trgovskih centrov s hrano ali pred vulkanizerji .... Mater, ti naši ****** bi lahko še kaj drugega uporabljali, namesto Twittttttttteeerrrrjjjjjaaaaa.

Zdej pa moram nehat krulit, ker se grem previjat in stiskat mozolje ... Haugh! :poškodovan: ...
------------------------------------
" ... I'll Be Back ..." :zardelalter: