Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.419
9.370
113
mogoče še ti letos to narediš , da ne nosiš korone od hrvatov
aja, tebi krona z glave pade, če ne greš na hrvaško. ti so nadčlovek in moraš potovat.
Je nisem lani prinesel in je ne bom letos. In ja, mislim živet in ne bit zabunkiran. Ti pa le glej, da ne prineseš corone od kje, kjer je ne pričakuješ.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.419
9.370
113
Pa še to zino, lohk te pobere zarad 1000 in 1 stvari, ki ni korona, tko da le razmisli koliko časa, ki ti je odmerjen, misliš še zapravit za tole stagniranje. Začni živet, seveda po pameti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.419
9.370
113
Še kar boš nabijal. Glej, ti kar izvoli, zarad mene če paniko zganjaš še nadaljnih 10 let, man je blo zadost. Pa ne previdnosti, ampak blesarij.
Ni blo poleti nikjer kake posebne panike pri Nemcih, po novem letu so pa klasični nemški penziči tam kjer so bli pred to jebo. Majo tud oni poln kufer zavožene politike, z razliko, da tam nimajo zagrizenih zagovornikov politike.
 
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe in jendomen

Car

POSTman
4. avg 2007
8.457
1.406
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Pa še to zino, lohk te pobere zarad 1000 in 1 stvari, ki ni korona, tko da le razmisli koliko časa, ki ti je odmerjen, misliš še zapravit za tole stagniranje. Začni živet, seveda po pameti.
Pa še kako to drži. Čakam na zelo nujen pregled, napotnica zelo hitro, na vrsti bi moral biti v roku 14 dni, pa sem po številnih klicih dobil obljubo(datuma še ne),da bom na vrsti konec aprila, če bo po sreči. Klicaril sem enkrat marca.... Povsod so se sklicevali na korono!
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
Zakaj boš tam več na netu? Se ne znaš odklopit in sprostit?

Zakaj si večno neprilagojen?

Maš slab spomin pa te nič ne izuči?

Ko se ti nisi strinjal z drugimi si jih pošiljal v koncentracijska taborišča....oz jim želel tak tretma!

Glej. Če ne vidiš pri meni velikih sprememb v zadnjem letu dni, to ni moj problem. Je pa dejstvo.

In če uspem dnevno meditirati brez ene same misli 30 minut, ali več, je to plod spremembe, napora in še česa. Kajti NI enostavno.

In povprečen slovenski internet pisec mi bo seveda slabšalno napisal: Se ti vidi, da si pogosto cele ure brez misli (da ne misliš, da si bedak).

Glej, sem si napisal kar sam, kajti tak komentar bi zagotovo dobil. Če ne od tebe, pa od kakšnega drugega...

Skratka, tapkajte na mestu, žalite starejše Johannese in se imejte za zelo pametne. To je seveda vaša "ustavna" pravica in se tem se ne mislim ubadati!

Življenje je prekratko za internetne "fajte", pa čeprav ima nekdo le 18 let in še veliko (takih fajtov) pred seboj.

Lahko noč.
 
  • Ljubezen
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe in Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.855
5.615
113
Glej. Če ne vidiš pri meni velikih sprememb v zadnjem letu dni, to ni moj problem. Je pa dejstvo.

In če uspem dnevno meditirati brez ene same misli 30 minut, ali več, je to plod spremembe, napora in še česa. Kajti NI enostavno.

Lahko noč.
Lej res me veseli, da sem ti s stavkom o slabem "vajbu" dal misliti do te mere da, si se začel bavit z meditacijo!

Prosim da si tudi ta moj post "printscreenaš" in daš povečat in obesit na steno doma in na steno v Lošinju...

May the force be with you!
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.419
9.370
113
Ti si pa optimist..... Tvojih neumnosti v smislu vajba je tud pri meni lep folder, tko da bi se mogu ti mal zamislit včasih, sploh o tem kaj naj bi delal moderator.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.906
2.506
113

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.855
5.615
113
Pa lej....vendarle povzrocim pozitivne spremembe pri posameznikih :D
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Izstop brez ovir, vstop s testom PCR iz EU, ali potrdilom o prebolelosti, cepljenju, ali pozitivnim PCR testom starejšim od 21 dni in mlajšim od 6 mesecev.
Včeraj na Gruškovju "hiša strahov" za nedeljo popoldan - 10 avtov na HR strani (15 minut), 5 avtov na SLO starani (5 minut).
 
  • Všeč mi je
Reactions: sousis