Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.592
-213
113
Po tem, kar se napoveduje za turiste, jaz NE grem na hrvaško.
Po mojih ocenah - tako kot danes govorite - ti hrvaški ukrepi ne zagotavljajo dovolj velike varnosti.

Samo levičarji napadajo drugače misleče :)

seveda ne. največ varnosti boš imel v svojem stanovanju, z mercator dostavo pred vrata. tako bo zate najbolj varno.

ker kampiranje v naravi in kopanje v morju je pač preveliko tveganje.

sicer pa, a svoje pameti nimaš? a ne znaš uporabljati svojih preventivnih ukrepov? masko imaš lahko gor 24/7, razkužilo imaš v ruzaku lahko stalno, izogibaš se gužvi, bifejem, partyem. če vse to upoštevaš je verjetno največja možnost, da se okužiš šele na meji, kjer policaj šlata vse možne papirje od potencialno okuženih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.478
113
So preverili kolegi in povedali, da je bilo lani bolj žalostno v primerjavi s prejšnjimi leti.
Glasba in osvetlitev je pa enaka, če igra za 100 ljudi ali pa za 1000.
Sicer pa Zrće še zdaleč niso edini kraj na Hrvaškem, kjer se žura, je pa kraj, ki je vezan na specifično zvrst glasbe, ki Kreku ni ravno pri srcu. Je že lani spomladi udaril po techno partyjih, češ da so vir okužb, - in to takrat ko je bilo res vse zaprto in nikjer nobenega partyja, okuževali in umirali so pa v DSO-jih. Pa že davno pred korono je udrihal po Ambasadi Gavioli, kot vir drogiranja.

Da sedaj krvne strdke po cepljenju primerjajo s krvnimi strdki po jemanju kontracepcije, pa tudi ni slučajno. Nekomu gre jemanje kontracepcije v nos.

Point pisanja je pa v tem, da so mediji kazali stare posnetke iz prejšnjih let, ker so tako bolje podkrepili Kacinove trditve o strašnih žurkah in dajali vtis, da je iz 2020. . (Je bilo treba s prstom pokatat na krivce. Takrat so bile Zrće, kasneje pa so prišle na vrsto še koline, zidanice, garaže, martinovanja, prazniki, poroke, obletnice, nenošenje mask, neupoštevanje ukrepov....)

Podobno kot so malo mesece prej kazali truge od potresa, kao da so kovidne iz Bergama.....
daj umiri se,web kamere so v živo, in folka je bilo polno. zdaj so že arhivske posnetke kazali po tv, pa ja. folk je po socialnih omrežjih tudi arhivske posnetke dajal?
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
Pojdi že in se lepo imej. Pa internet odklopi, da te "fašizem" ne bo motil.

Ne, na internetu bom na Hrvaškem še več, kot sedaj v Ljubljani.

Zanimivo, ko se nekdo u nekom ne strinja, ga "pošlje"... Ne ravno v materino, ker ve, da bo prijavljen in mogoče banan, ampak na bolj fin način...

Zanimivo, da so mi že leta 1975 v službi rekli, da, če mi ni kaj prav, lahko grem v Nemčijo.
V 46-ih letih se očitno ni spremenilo čisto nič. Čeprav bi človek pričakoval, da bo šlo na bolje. Ma kje pa.

Tisti, ki se ne strinjajo (z levimi, ali z desnimi), naj gredo ven iz države.
Bravo, fantje. S takim razmišljanjem, kot ga imate, "uspešno" razsuvate Slovenijo. Vsaka čast...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.855
5.615
113
Ne, na internetu bom na Hrvaškem še več, kot sedaj v Ljubljani.

Zanimivo, ko se nekdo u nekom ne strinja, ga "pošlje"... Ne ravno v meterino, ker ve, da bo prijavljen in mogoče banan, ampak na bolj fin način...

Zanimivo, da so mi že leta 1975 v službi rekli, da, če mi ni kaj prav, lahko grem v Nemčijo.
Zakaj boš tam več na netu? Se ne znaš odklopit in sprostit?

Zakaj si večno neprilagojen?

Maš slab spomin pa te nič ne izuči?

Ko se ti nisi strinjal z drugimi si jih pošiljal v koncentracijska taborišča....oz jim želel tak tretma!
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.478
113
Zakaj boš tam več na netu? Se ne znaš odklopit in sprostit?

Zakaj si večno neprilagojen?

Maš slab spomin pa te nič ne izuči?

Ko se ti nisi strinjal z drugimi si jih pošiljal v koncentracijska taborišča....oz jim želel tak tretma!
Neeeeee, on tega pa ja nena dela. kak si lahko tak nesramen do njega, ubogega starčka. ne spoštuješ starejših?
Jaz jih, ampak samo normalne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.589
994
113
48
KR
Ne, na internetu bom na Hrvaškem še več, kot sedaj v Ljubljani.

Zanimivo, ko se nekdo u nekom ne strinja, ga "pošlje"... Ne ravno v materino, ker ve, da bo prijavljen in mogoče banan, ampak na bolj fin način...

Zanimivo, da so mi že leta 1975 v službi rekli, da, če mi ni kaj prav, lahko grem v Nemčijo.
V 46-ih letih se očitno ni spremenilo čisto nič. Čeprav bi človek pričakoval, da bo šlo na bolje. Ma kje pa.

Tisti, ki se ne strinjajo (z levimi, ali z desnimi), naj gredo ven iz države.
Bravo, fantje. S takim razmišljanjem, kot ga imate, "uspešno" razsuvate Slovenijo. Vsaka čast...
Sam ti s pa poj res str, če so te že 1975 s službe metal. Ej, a bi se mi rajš na Netscape pa ICQ-ju zgovarjal? :valjamse: :nazdravje:
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.419
9.370
113
Nemci NISO vrteli arhivskih posnetkov, temveč so bili FB in Insta fotke in video posnetki. Se spomnite, ko so Nemci kar naenkrat spokali domov, ker je Hrvaška šla na Codi seznam? Niso to naredili brez razloga.

Še en pametnjakovič. Če lokalno ne dela nekaj in se ne sliši nič, je že za državo problem. Če zadeva gre javno V DRUGE DRŽAVE in država ne reagira, mi ne bo noben govoril, da ima ta država poštimano.
Ker pa so Hrvati svinje in ne neumni, verjamem da so se pri tem naučili lekcije: če gre javno, reagirajo drugi, turisti spokajo, ni dinar. In bodo letos to probali skrivat oz. morda zapret za 1 dan, da bo izgledalo, da kvazi nekaj delajo, ostalo jih pa ne bo zanimalo. Potem pa spet po starem. Turisti, ki staknejo korono na Hrvaškem itak v veliki večini spokajo domov pravočasno in simptome dobijo tam. A ni bilo lani tako, da če si dol dobil simptome, te niso dali na test?
Spet na pamet in iz medijev. Takrat ko se je na veliko govoril kok Nemci pokajo domov, je blo v kampih sam čri, čri, čri. Sem bil tam in to v več kampih. Tko da Hrvaška ne Hrvaška ni igral vloge. Sam prepričani boste itak nažigal.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.478
113
je tisti čas kr veliko Nemcev peljalo proti Karavankam. mogoče pa niso nemci samo po kampih? eni imajo denar za apartma
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.478
113
mogoče še ti letos to narediš , da ne nosiš korone od hrvatov
aja, tebi krona z glave pade, če ne greš na hrvaško. ti so nadčlovek in moraš potovat.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.419
9.370
113
glavno da si ti pametn, niso bile samo v zrčah, v zrčah so bile največje. nihče ne govori, da so bile samo v zrčah.
Ti blejaš še dons po tričetrt leta Kacinove nebuloze. Ja Zrče so ble, sam niti slučajno ne moreš Zrč preslikat na komplet Hrvaško obalo, tko kot ne moreš restavracij v Parizu preslikat na Francijo. Med tem, ko smo bli označeni za neodgovorne, ker smo bli sami po plažah so se pa "odgovorni" drenjal na Slo obali na bone. Brez težav se je dalo počitnikovat varno tud na Hrvaškem. Z zdravo pametjo sevede.