Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Februarja bi ti vlačil celo familijo dol? Po kaj? Eni res samo iščete da lahko pol jamrate. To je vaša hrana, glavna jed za dušo. Desert pa pride zvečer na poptvju, kjer te našopajo z Zanzibarjem. Ali slučajno voham fušijo? Kdo tebi brani da greš na zanzibar?
zato mas nepremicnino na morju...mi jo pac koristimo vedno in skoz..letos pac ne...in ni res da samo andyja motijo zadeve...motijo tudi mene pa se ogromno lasntikov, ki se jim pač z takimi ki ne priznavajo drugega mnenja na alterju ne da ukvarjat...

zakaj ne nebi šel na svojo nepremičnino kadarkoli!?!? ker ti ne hodis ne pomeni, da drugi ne grejo ali ne bi radi šli...
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.824
10.504
113
kod Džej-Zija
Kdo ti pa brani, da bi šel kadarkoli do svoje nepremičnine? Samo test opraviš. O stroških ne jamraj. Pašejo pod lastništvo in uporabo nepremičnine. Tako kot cestnina in strošek goriva.
 
  • Jezen sem
Reactions: MrDaco

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
Zato je na Lošinju zimski zdraviliški turizem še iz časa Franc Jožefa anede. Sej sem tudi sam razmišljal podobno kot ti, aprila smo zvlekli prikolo dol in oktobra nazaj. Pol pa ugotoviš, da je najboljši dopust na morju tisti, ko je zrak perfekten, pa nikjer nobenega. Pol pa pade odločitev, gremo za novo leto na Lošinj. Vrhunsko, od zraka, klime, pa ne boš verjel, tud mrtvila ni. No letos nam je ta hebena korona mal spremenila situacijo, sam ko bo možno gremo spet, pa ne sam na Lošinj. Edino kar moraš je ujet lepo vreme.
Bulšiti okol vejic in da bi moral na vsake dva dni zračit vikend so pa spet druga pesem. Tko da zimske počitnice na morju toplo priporočam, pod pogojem, da imaš kurjavo v vikendu in da seveda ne smučaš.


Bravo za mnenje! :nazdravje:

Samo v zadnjem tednu sta se mi javili dve osebi, če jima lahko najdem "smještaj" za Lošinju za nekaj mesecev, preko zime, ali pa kar za celo leto.
Nekdo, ki piše knjigo (jo boš pisal v Fužinah, ali Štepanjcu, veš da jo boš... ), ter nekdo, ki išče duševni mir in ne mara vsak dan srečevati 5000+ ljudi.

Lošinj bo očitno postal oaza miru, zdravja (tudi pokoronske težave), meditacije, duhovnosti.

Za ostale, ki jim hormani divjajo, pa so žuri, Zrče.
Ker še niso prišli do ugotovitve, da ni bistvo življenja, tudi dopusta, žuranje, divjanje, ampak pogled vase, uvid.
Za kar človek potrebuje MIR!

Še ena še kako resnična ugotovitev nekoga: "Norost je znova in znova početi iste stvari in pričakovati drugačne rezulate"

Mali Lošinj, zahajajoče sonce...


P1140186_resize.JPG
 
Nazadnje urejeno:

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Jaz sem bil v okolici Zadra enkrat februarja nekaj dni dol in je bilo top. Smo raziskovali malo okolici, itd. Nobene gužve. Je pa bilo lepo vreme, ker če je dež, potem sem pa raje doma.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.601
-205
113
Bravo za mnenje! :nazdravje:

Samo v zadnjem tednu sta se mi javili dve osebi, če jima lahko najdem "smještaj" za Lošinju za nekaj mesecev, preko zime, ali pa kar za celo leto.
Nekdo, ki piše knjigo (jo boš pisal v Fužinah, ali Štepanjcu, veš da jo boš... ), ter nekdo, ki išče duševni mir in ne mara vsak dan srečevati 5000+ ljudi.

Lošinj bo očitno postal oaza miru, zdravja (tudi pokoronske težave), meditacije, duhovnosti.

Za ostale, ki jim hormani divjajo, pa so žuri, Zrče.
Ker še niso prišli do ugotovitve, da ni bistvo življenja, tudi dopusta, žuranje, divjanje, ampak pogled vase, uvid.
Za kar človek potrebuje MIR!

Še ena še kako resnična ugotovitev nekoga: "Norost je znova in znova početi iste stvari in pričakovati drugačne rezulate"

Mali Lošinj, zahajajoče sonce...


Poglej priponko 43895

a dej dej. 2. oz. 3. najblizji otok in ti bi rad mir? dej dej...

pejt na Vis in okoliske otoke pa bos uzival v miru.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
a dej dej. 2. oz. 3. najblizji otok in ti bi rad mir? dej dej...

pejt na Vis in okoliske otoke pa bos uzival v miru.

Ti govoriš napamet, ali rekla-kazala, jaz pa iz svojoh lastnih izkušenj. Lansko leto sem bil na Lošinju od januarja do konca maja. Pa potem še enkrat tri tedne.
Mir je letos enak, kot lansko spomlad, če ni še večji.

In še večji bo, ker misli Avstrija in Nemčija ZELO OČITNO na vse možne načine preprečevati lastnim državljanom odhod na dopust v tujino.

Kurz je recimo podaljšal "ukrepe" do konca maja...
Bomo pa tudi videli, kaj bodo rekli na "prepoved" praznovanja velike noči avstrijski državljani...

In letos se je zgodilo prvič po koncu 2. svetovne vojne, da si v Avstriji upajo vpiti nekateri antkovid demonstranti Sieg Heil ... Glej posnetke.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.601
-205
113
Ti govoriš napamet, ali rekla-kazala, jaz pa iz svojoh lastnih izkušenj. Lansko leto sem bil na Lošinju od januarja do konca maja. Pa potem še enkrat tri tedne.
Mir je letos enak, kot lansko spomlad, če ni še večji.

In še večji bo, ker misli Avstrija in Nemčija ZELO OČITNO na vse možne načine preprečevati lastnim državljanom odhpod na dopust v tujino.

Kurz je recimo podaljšal "ukrepe" do konca maja...
Bomo pa tudi videli, kaj bodo rekli na "prepoved" praznovanja velike noči avstrijski državljani...

In letos se je zgodilo prvič po koncu 2. svetovne vojne, da si v Avstriji upajo vpiti nekateri antkovid demonstranti Sieg Heil ... Glej posnetke.

no, jest govorim za nekoronske čase...
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.947
1.833
113

Jim ze mal kuzla u rt skace. Kar naj jim. Samo s PCR testom mozen prehod...

Lepi padec so imeli lani. Prvo so govorili o -50%, številke v tem članku pravijo precej več.
Kot smo vsi predvidevali, bomo preko mej lahko šli samo cepljeni. Eu si je izmislila te prepustnice. Vse super, ampak april je pred vrati, precepljenost pa se meri skoraj da v promilih.
Očitno bodo na dopust lahko šli samo penzionisti, ker da vsi ostali pridemo na vrsto do poletja? Ni teorije
 

Fly

Guru
21. jul 2007
2.624
504
113
Ne rečem tisti ki grejo enkrat letno na dopust, tisti se bodo že testirali. Mi ki hodimo vsak vikend to definitivno ni opcija. Jaz sem prijavljen na cepljenje, na vrsti bom pa pri takem tempu ravno jeseni
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.500
4.619
113
Lepi padec so imeli lani. Prvo so govorili o -50%, številke v tem članku pravijo precej več.
Kot smo vsi predvidevali, bomo preko mej lahko šli samo cepljeni. Eu si je izmislila te prepustnice. Vse super, ampak april je pred vrati, precepljenost pa se meri skoraj da v promilih.
Očitno bodo na dopust lahko šli samo penzionisti, ker da vsi ostali pridemo na vrsto do poletja? Ni teorije
In politiki skupaj z zdravniki. Plebejcev nočejo gledat na svojih destinacijah.
 

Fly

Guru
21. jul 2007
2.624
504
113
Danes sem gledal po kameri, narava se pospešeno prebuja, trava raste, drevje... to bo metrska trava ko bomo dol prišli.
 

Fly

Guru
21. jul 2007
2.624
504
113
Nisem spremljal zadnji čas, kaj še vedno ne? Kaj čakajo? Zgleda jim denar smrdi.