COD4-ne deluje,zakaj?

Sedejson

Pripravnik
31. jul 2010
107
0
16
LP!

Mam eno težavo. Imam računalnik, i3 procesor 3.06ghz, grafična je 1gb od nvidie,4gb rama. Vglavnem močan računalnik. Težava se pa pojavi ko hočem zagnat Call of duty igre preko xfire za multiplayer igranje. Upam da se kdo spozna na to. Prej teh težav nisem imel. Uporabljam operaciji sistem windows 7.

Ob zagonu pa napiše: A problem caused the program to stop working correctly. Windows will close the program and notify youu if a solution is available.
13.gif


Kaj bi lahko bil problem?
confused-1.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Cist butasta,ampak dej vštekaj nekaj v jack od mikrofona ali pa od slusalk, nism sure kaj je bla že fora,ampak za vsaj 3 primere vem da se cod ni hotel pognati ker ni bil uštekan mikrofon , butasto do amena.
 

Sedejson

Pripravnik
31. jul 2010
107
0
16
@Kajn: Ko zaženem COD se potemni ekran (kot da bi hotel v igro). Nato vrže ven in se pojavi ekranček na katerem piše '' A problem caused the program to stop working correctly. Windows will close the program and notify you if a solution is available''. To je vse. Seprav vrže iz CODA.

lost1: Bom poskusil pa sporočim
smile-1.gif
 

Sedejson

Pripravnik
31. jul 2010
107
0
16
UREJENO!
Najprej nisem vtaknil v mic jack ampak za slušalke. Danes sem probal v mic, in glej ga zlomka, deluje! Hvala!
smile-1.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Citat:
Uporabnik Sedejson pravi:
UREJENO!
Najprej nisem vtaknil v mic jack ampak za slušalke. Danes sem probal v mic, in glej ga zlomka, deluje! Hvala!
smile-1.gif

No sem ti rekel da je nekaj butastega
smile-1.gif
 

ErrikDJ

Pripravnik
6. nov 2008
738
5
18
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Citat:
Uporabnik Sedejson pravi:
UREJENO!
Najprej nisem vtaknil v mic jack ampak za slušalke. Danes sem probal v mic, in glej ga zlomka, deluje! Hvala!
smile-1.gif

No sem ti rekel da je nekaj butastega
smile-1.gif

Dejansko je res debilna fora tale ja! al pa moja k zamenjaš usb od tplkovnce pa miške pa se comp noče pržgat
bonk.gif
 

Sedejson

Pripravnik
31. jul 2010
107
0
16
Citat:
Uporabnik ErrikDJ pravi:
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Citat:
Uporabnik Sedejson pravi:
UREJENO!
Najprej nisem vtaknil v mic jack ampak za slušalke. Danes sem probal v mic, in glej ga zlomka, deluje! Hvala!
smile-1.gif

No sem ti rekel da je nekaj butastega
smile-1.gif

Dejansko je res debilna fora tale ja! al pa moja k zamenjaš usb od tplkovnce pa miške pa se comp noče pržgat
bonk.gif

Ja, res je, hvala ti
cheer.gif

Haha, ja ta je pa še bolj bedna
bonk.gif