Čistilec v hotelu polil napajalnik z vodo

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Med čiščenjem sobe, ko nas ni bilo, je čistilec hotela prevrnil flašo vode na mizi in polil napajalnik laptopa, ki je bil tleh.

Ugibam, da je nastala luža, ki je med drugim prekrila tudi napajalnik (in netbook, ki je tudi bil na tleh).

V glavnem, v napajalniku je voda. Najprej je kar kapljalo iz nje (pri priključku za 220V, drugje nima nekih odprtin).
Po enem dnevu na soncu (Egipt, ni oblakov) po tresenju še vedno začnejo manjše kapljice kapljati, torej še ni suho in ne morem probati, če bi še sploh delovalo.


Kako postopati?
Recepcijo sem že obvestil (včeraj) in smo se začasno dogovorili, da počakamo, da se posuši. Ampak zgleda, da to zna trajati dlje, kot bomo v tem hotelu.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Ne bi vedel. To je dodatno?

Imam preko agencije Sonček ( potovanje je v resnici od FTI Touristik GmbH).
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Sem sicer poslal mail na Sonček, samo danes ne delajo zaradi praznika...
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
38
Najbolje, da ga fajn pretepete potem pa mu na glavnem trgu ob 2 popoldne odsekate roke, da si bo zapomnil.
confused-1.gif


Kaksne imate nekateri, napajalnik nov originalen pride 40-60eur, neoriginal pol ceneje, tvoj je bil rabljen in je torej se cenejsi. A se splaca sekirati za nekaj eurov? Z normalnim clovekom se da vse dogovoriti.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
Najbolje, da ga fajn pretepete potem pa mu na glavnem trgu ob 2 popoldne odsekate roke, da si bo zapomnil.
confused-1.gif


Kaksne imate nekateri, napajalnik nov originalen pride 40-60eur, neoriginal pol ceneje, tvoj je bil rabljen in je torej se cenejsi. A se splaca sekirati za nekaj eurov? Z normalnim clovekom se da vse dogovoriti.

Mi nakažes ene 60€ kar tko, ceprov nisi nic kriv?

Nekdo mu je naredil skodo, napajalnik ne dela več, naj krije stroske novega. Pa uporabniku je useeno ce je nov ali pa 1 leto star, bistvo je da napolni netbooka.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Sicer, ljudje smo si različni, a se strinjam z ggg. Meni je recimo sodelavec pred 2,5 leta opraskal avto po boku (v živo) pa mu nisem vzel kupona, imam zavarovan parking, avto je pa še vedno opraskan. Ja in...