Cirque du Soleil - Corteo 12/13/14/15.12.2024 @ Stožice

27. jan 2022
4.801
1.738
113
Pošteno! 59€ najcenejša, 140€ tisto ko imaš nekaj od tega.

Samo enkrat sem se nategnil in še takrat so odpovedali. A turki so jim že vrnili opremo? ;)
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.456
5.451
113
Samo enkrat sem se nategnil in še takrat so odpovedali. A turki so jim že vrnili opremo? ;)
Takrat so nam sporočili nov termin čez pol leta in so veljale stare vstopnice. Meni je bila predstava Varekai res vrhunska.

Me res zanima, če bodo letos uspeli prodati vstopnice za kar šest predstav. Verjetno računajo tudi na gledalce iz okoliških držav.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.960
3.250
113
Takrat so nam sporočili nov termin čez pol leta in so veljale stare vstopnice. Meni je bila predstava Varekai res vrhunska.

Me res zanima, če bodo letos uspeli prodati vstopnice za kar šest predstav. Verjetno računajo tudi na gledalce iz okoliških držav.
Varekai je bil dolgočasen za crknit. Ne bom rekel da je ena slabših njihovih predstav, ker jih imajo res veliko - tudi slabših, ni bila pa posebej dobra.
Za ceno kot so jo postavili malo težje, ni nemogoče, ker smo ena luknja v katero karkoli svetovnega zaide bolj redko pa vzamemo vse za vsako ceno - ampak ne bo pa tako zelo lahko, sploh ker izmenično nastopajo še Italiji in na Hrvaškem, kdor ima toliko denarja za predstavo so jih vsako leto jih lahko pogleda kje razmeroma blizu.