Cineplexx, cene in razlike med regijami

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.332
3.756
113
davorinm.wordpress.com
Ko se pritožujemo nad cenami na Hrvaškem. Danes sem bil v Cineplex Ljubljana z otrokom.

Kaj mislite koliko stane 0,5l plastenka Coca Cola Zero?

Kaj pa srednje kokice (zgleda mala porcija) in Coca Cola Zero?

Prvo je 4,60 eur, drugo je skoraj 13 eur. Ja prav sem napisal. Plastenka vode pa je 3,20 eur. Pa otrokom težijo če nosijo svojo vodo notri. Sem videl na lastne oči, ko so dvema 10 letnima puncama prepovedali vstop s svojo plastenko vode in so jo morale pustiti pred vhodom in iti brez vode v kino.

Fak, za 4 člansko družino pridejo kokice pa pijača 50 eur, ne me jebat. Za tok si dobil včasih kosilo za 4.

Potem sem za foro poklical Cineplex Celje in stane Coca Cola tam 3,60 kombo s kokicami pa 10 eur in nekaj. Ljubljančane skubijo se bolj kot Štajerce.

Kakšne pizde, ne moreš verjet.
 
  • Wow
Reactions: msenjur

erikson

Guru
25. avg 2007
21.968
5.843
113
Ob torkih so vstopnice sicer cenejše. Če narediš njihovo kartico, se potem kupljene vstopnice beležijo in imaš vsake toliko brezplačno hrano in pijačo. Meni se zdijo količine kokic in pijače prevelike, pri dolgih filmih pa se lahko pojavi potreba po WC-ju. Tako da se raje posvetim filmu.

Lahko pa greš jest in pit pred ali po kinu, ponudbe je dovolj.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.165
3.471
113
Katastrofa v p.m.

Škoda da taka dobrodelna ustanova ne daje zastonj. To bi moralo biti v ustavi. Še posebej za naše uboge sončke. Vsaj kozarec vode iz pipe kot želi ZPS.

Ajaaa... kino ni dobrodelna ustanova...živijo od strank, ne od obvezne davkoplačevalske dajatve... dejansko morajo zaslužit, da lahko davke plačajo, ne moreš verjet... no, paglavcem ni treba vseh smeti kupit... Če pa že hočeš na vsak način kupit hrano in pijačo v kinu pa tam jest kot ameriški kmetavzarji pa vsaj ne delej scene, da vsi vemo kako bi pa si težko privoščiš.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Valhalla

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.026
2.588
113
Lublana
Obišči stran
Prvo je 4,60 eur, drugo je skoraj 13 eur. Ja prav sem napisal. Plastenka vode pa je 3,20 eur. Pa otrokom težijo če nosijo svojo vodo notri. Sem videl na lastne oči, ko so dvema 10 letnima puncama prepovedali vstop s svojo plastenko vode in so jo morale pustiti pred vhodom in iti brez vode v kino.

Fak, za 4 člansko družino pridejo kokice pa pijača 50 eur, ne me jebat. Za tok si dobil včasih kosilo za 4.


Za dobrih 50 eur se lahko štiričlanska družina še vedno naje marsikje preden gre v kino ali pa po ogledu filma. Drugače pa, res je zelo drago kupovati pijačo in prigrizke v kinu. Ampak kdor pride žvečit in srkat v kino naj plača, še prepoceni je to sranje. Jaz sem ravno zaradi teh prežvekovalcev in srkačev, vedno hodil v kino po 22h uri. Malo ljudi, ki pa so dejansko prišli pogledat film. Ampak cineplex ima tako malo predstav, da še tisti dan, ko imam čas za kino, je film, ki bi ga rad videl na sporedu že ob 17h ali celo 15h.... Bedarija. Zaradi tega ne hodim več v kino. Upam, da kmalu pride konkurenca, ki bo morda spet prinesla boljše termine predvajanja filmov.

Se pa strinjam, da je prepoved vstopa z svojo plastenko vode čisto neprimerno drkanje. Po drugi strani pa spet, pa ker quraz ne more zdržat 2 piškave ure brez treh požirkov vode. Kaj več te mule itak ne popijejo v tem času. Saj ne grejo peš čez Saharo.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.012
87
113
no ja... sej mislim, da ni bil post v smislu kako preziveti prost cas in kje.

cene so ocitno oderuske, tko da, hvala za info, da se to preskoci, ce bo kdaj kazalo na to.

sicer bo pa folk pokazal, ce je predrago, ker ne bojo kupovali. ce pa folk vseeno kupuje, pol pa nimas kej.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.026
2.588
113
Lublana
Obišči stran
Kinodvoranam je prodaja pijač in prigrizkov pomemben vir zaslužka. In dobro se prodaja kljub navitim cenam, tako je. Tako so zdresirali ljudi. Če nič ne kupiš za v dvorano si videti revež ali škrtuh. To pa seveda ni dobro za ego, če te tam vidijo ljudje, ki te ne poznajo in jih nikoli več ne boš videl. Pa še selfi brez kokic v kinu, ne bo dobil dovolj lajkov. Bognedaj, da greš na dejt v kino pa nič ne kupiš....
 
  • Všeč mi je
Reactions: ynos

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.395
979
113
Lupijo nas itak za čisto vsakim vogalom...

Mi je pa zanimivo, kako smo ljudje različno "narejeni". Po eni strani daš za avto in zvočnike "nekaj tisočakov preveč", po drugi strani pa te pri srcu stisne za kokice iz kokakolo... Po eni strani lovite muhe, po drugi pa vam sloni ven uhajajo...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.020
9.216
113
Men je itak zanimivo, da se gre v kino na malco in ne gledat film. Pol pa poslušaš tisto mljaskanje in prežvekovanje. Ampak če tko mora bit, pač naj bo, smo se navadl. Na eno stvar se pa nikakor ne morem navadit. Plačam karto in pol prvo četrtino filma bedaki s polnimi naročji kokic, tortilj in nevem še česa svetijo s telefoni in iščejo sedeže. Ko se film začne bi mogu bit vstop v dvorano prepovedan, pika.
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.095
309
83
No, jaz sem eden teh svinj, ameriških kmetavzarjev, prežvekovalcev in srkačev (sem kaj spustil?) v kinu in doma. Zame je to, da kaj prigriznem ob dobrem filmu del doživetja. Res pa ne gledam umetniških filmov, pa dram in podobnega sranja. Tega pač ne potrebujem. Ob komedijah, akcijah ali sci-fi (po možnosti vse skupaj združeno) pa vsaj meni paše prežvekovat pa kaj srknit zraven. Sem programiran? Mogoče. Paše pa ...
Se pa trudim, da s prežvekovanjem in srkanjem ne motim ljudi okoli mene in definitivno pospravim za seboj. V kinu in doma na kavču. Svinjak, ki ga nekateri puščajo (tudi namerno) tudi mene spravi na obrate...

Cene so pa oderuške. Najbrž ker so lahko.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.026
2.588
113
Lublana
Obišči stran
Obstaja zelo dober razlog zakaj ne

kino.jpg