china internetna prodaja, fake ali real deal?

kostevc

muhar
24. jul 2007
1.364
2
38
Kostel
kostevc.blogspot.com
Citat:
Uporabnik ericks pravi:
http://www.online-ware.com/product.asp?classid=583

ce vpisete naslov te firme v google, vrze en cel kup zadetkov. vsi pa se nanasajo na prodajo. od kitar, majic, cevljev, tehnike, ....

zgoraj je link od tehnicne trgovine. ali se da te stvari kaj preverit, ne da se dejansko naroci material iz kitajske?


Fake.


Poglej tole ...


LP, kostevc
cool-1.gif
 

Katunga

Fizikalc
1. sep 2007
1.068
0
36
Koper
...zanimivo bi bilo slišat kako je kdo potem res dobil aparat za recimo petino cene...
cheer.gif

...če je to sploh možno...
stupid-1.gif
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.751
210
63
Citat:
Uporabnik Katunga pravi:
...zanimivo bi bilo slišat kako je kdo potem res dobil aparat za recimo petino cene...
cheer.gif

...če je to sploh možno...
stupid-1.gif

najbolj zanimivo je, da uteceni posli z kitajsko res potekajo po takih cenah (zadevi je treba dodati se 20% + nekaj malega stroskov ... ), ....
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Glede na to, s čim vse lahko plačaš, pomoje ni fake... ker recimo že paypal ima zelo simpl način za pritožbe, tak da te ne morejo kr tak nategnit...
Samo ta cena ki jo vidiš je brez poštnine, plus še 20%ddvja plačaš.... pa se nekatere stvari vseeno splačajo tam
wink-1.gif
 

damek1a

Pripravnik
13. okt 2007
659
0
16
mb
To je skoraj sigurno fake.
Sam sem naročeval direktno s Kitajske kar nekaj stvari, vecioma "china wholesale" varianta in imam dobre izkušnje s samo dobavo. Cene so ugodne pri izdelkih, ki so noname, potem vidiš, da je tudi kvaliteta zelo boga. Recimo digitalec, ki je po izgledu in specifikacijah oh in sploh stane 90eur, vendar naredi neuporabne slike... To je bolj kot za končnega uporabnika, zanimivo za razne Spare, ki potem dalje tržijo nezahtevnim kupcem to robo...
Sem preiskal kar nekaj teh strani in čim je blago neke znamke - recimo philips, sony, ipd., kar naenkrat več ni tako zelo poceni in so razlike majhne. Če prišteješ carino, davek in poštnino, vidiš da ni neke drastične razlike. Te cene, ki si jih ti navedel pa že kar močno odstopajo in zato tudi obstaja velik dvom v verodostojnost.
Recimo sem gledal en toshibin laptop in skoraj povsod po svetu (razni ebayi, ipd.) stane zelo podobno (+.20%), tako da če nekdo ponuja - 50%, je že riziko... Tako vsaj kažejo moje izkušnje.

lp