CARPC

ford2008

Zelenc'
29. avg 2009
5
0
1
Celje
Imam CarPC (VW Touran) uvožen iz Kitajske z windowsi CE.
Nikakor mi ne uspe naložiti gor igo ali pa tom tom navigacije
Prosim za kakršnokoli pomoč
HVALA!!!!!
 
Nazadnje urejeno:

MiKi5

gps navigator
20. sep 2007
652
0
16
Ljubljana
kolikor jaz vem, je gori WinCE, torej vse kar moraš storiti je, da uporabiš SD kartico (ponavadi do 2Gb) in gori naložiš programe, potem pa samo vtakneš v avto in se naloži.
 

ford2008

Zelenc'
29. avg 2009
5
0
1
Celje
Ja, ampak večina programov, ki jih najdem na internetu so narejeni za Windows Mobile ti pa mi na WinCE ne primejo.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
moreš spremenit resolucijo ekrana v nastavitvah igo - to narediš v datoteki .sys

moreš najprej vedet, kakšno resolucija ima tvoj carpc, potem spremeniš to datoteko .sys, ki se nahaja v mapi igo, in zadeva deluje
smile-1.gif


sicer pa lahko tudi več poveš oz definiraš - kako ne primerjo? se ti sploh ne zažene? se ti zažene vendar se ugasne.....napiše kak error...?

malo več povej pa bom poskusil kej poiskat na netu, povej mi še kateri carpc imaš? model? proizvajalec?
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.828
10
38
Stara Bučka
Dobiti moraš program, ki je prilagojen za WIN CE. Druga varianta pa je, da program startaš brez instalacije (brez mape \2577).
 

MiKi5

gps navigator
20. sep 2007
652
0
16
Ljubljana
Sicer pa za WinCE obstaja morje programov za navigacijo. Vsaj vsi najboljši se sigurno dobijo: Navigon, Garmin, TomTom, IGO, ...
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Jaz tudi gledam, da bi si nekaj takega omislil za svoj avtek, vendar me tukaj malček matra to, da je to vse kitajsko in chip roba....

Res, da ima veliko funkcij in to..ampak kakos se to kej v praksi obnaša? Zamrzne? Kakšna je kvaliteta zvoka, ker ima kao 4x50wat (zelo dvomim, da je temu res tako - tale model ima velo 4x65wat).

Pa tudi montaža tega radia zna bit baje zakomplicirana....
Aja pa še tale TV system: PAL/NTSC - pri nas tega še ni - tako da ti ne bo delala tv v radiu, mogu se boš zapeljati do meje pri Avstriji ali Italiji, kjer ti bo lepo lovijo njihove kanale
cheer.gif


Amorda kdo ve, če imaš tipke na volanu (volume + - next....) ali se da naštimat, da bi delalo tudi na temu 2din avtoradiu, ko je zgodaj povezava ebay? Baje da se da ampak ne vem kako. Ker če bi zamenjal svoj original avtoradio, pri kateremu mi sedaj delujejo komande na volanu - mi z novim radijem nebi delale.

Hvala in lp
 

airj

Pripravnik
29. sep 2008
450
0
16
V Avstriji in Italiji seveda uporabljajo enak TV sistem, kot pri nas, PAL. S prehodom na digitalni sistem bo pa vse skupaj res neuporabno.
 

MiKi5

gps navigator
20. sep 2007
652
0
16
Ljubljana
Ford2008, ali si kaj uredil? me zanima, ker kupujem tudi jaz nekaj takega za v bratov Avtodom.
Če zadeva deluje, bi kupil. Drugače pa seveda ne.
 

ford2008

Zelenc'
29. avg 2009
5
0
1
Celje
Ja mi je uspelo naložiti Garmina, ki je predelan za WINCE 5.0 , vendar mi ne dela tako kot je treba.
LINK :http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?t=293772

Pri nekaterih funkcijah se mi Garmin kar resetira. Potem pa se je pokazal še mnogo hujši problem, ker so mi nehale delati stranske tipke na prednji strani radia, DVD enota enkrat dela enkrat ne in na izhodu ni zvoooka!!
Vse skupaj sem že spakiral in dal na popravilo. Bomo videli kaj bo, ker nimam garancije.
Se oglasim ko dobim nazaj.
 
Nazadnje urejeno: