Canon PGI580 & CLI581 kartuše

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.220
714
113
Če kdo uporablja Canon PGI580/CLI581 kartuše (te so v sedaj aktualnih serijah printerjev TS8200 &TS8300) in kupuje Original Canon nadomestne kartuše, bi se priporočal za prazne kartuše.
Sam zase polnim originalne karuše, pa je majčkeno nerodno ker običajno zmanjka tinte v kartuši, ko printajo otroci in še to je običajno okoli 10h zvečer. Tako, da bi si rad ustvaril 1,2 ali pa morda 3 sete originalnih kartuš za polnjenje s tinto.

Torej...če kdo uporablja original kartuše in je pripravljen odstopiti meni namesto, da jih vrže v smeti se zanje priporočam....Zamenjam prazno karušo za polno pločevinko piva, cel set 6 kartuš pa za Six pack.
Ampak mora biti original Canon kartuša, Neoriginal ne rabim. Najbolj bi bil seveda vesel XXL velikosti kartuše, ker imajo običajne in XL zgleda manjše komore za črnilo, kpot XXL in zato so prej prazne.
Aja...Lokacija Ljubljana& okolica....pridem iskat.
Zaželjeno je tudi, da imate originalni plastični spodnji pokrovček od kartuše, ki se sname, ko vstavite novo kartušo.

Pri teh PGI580/CLI 581 je tudi nerodno, ker kartuše niso več prozorne, ampak črne in se ne vidi nivoja tinte v kartuši.

Če kdo Ima in je pripravljen dat naj mi pošlje sporočilo na zasebno....Hvala že vnaprej.
 

juhuhu00

Zelenc'
30. nov 2020
1
0
1
Jaz pa se priporočam za starejšo verzijo praznih kartuš in sicer PGI570 / CLI571 XL.

Prosim odgovor v zasebno.