Camp Menina

vogel1

Fizikalc
6. sep 2007
234
32
28
Kakšno je vaše mnenje o tem kampu? Menda se lastnik letos precej trudi- nove mobilne hiške,novi WC-eji,urejenost lepša,povečan prostor za kampiranje,prijaznost,čarobno jezerce ...
aplauz.gif
 

lemar

Fizikalc
8. jan 2008
406
57
28
info iz druge roke. Tja se je preselilo precej stacionarcev iz ukinjenega kampa v Martuljku. Pravijo, dobra odločitev!
 

Rocker

Zelenc'
26. jul 2014
1
0
1
Sveže informacije iz prve roke . Več let smo kampirali tam. Za menino velja da denar človeka pokvar. Iz čistega kampa se je spremenil v umazanega. Gužva v sezoni je nepopisna. V kamp hodijo tudi negosti kampa in popovajo, razgrajaj, tudi zmanjka kakšna nepospravljena stvar. Lastnik kampa trpa goste do zadnjega centimetra. Tako da greš na sprehod, ko se vrneš imaš tam, kjer si imel prej visečo mrežo ali ležalnik prikolico. Lastnik skače okoli tujcev kot da plačujejo dvojne cene, domačini pa smo dobri junija ali sptembra. Letos smo zadnjič kampirali tam.
 

alfabet

Fizikalc
17. jan 2014
1.122
4
38
Citat:
Uporabnik Rocker pravi:
Sveže informacije iz prve roke . Več let smo kampirali tam. Za menino velja da denar človeka pokvar. Iz čistega kampa se je spremenil v umazanega. Gužva v sezoni je nepopisna. V kamp hodijo tudi negosti kampa in popovajo, razgrajaj, tudi zmanjka kakšna nepospravljena stvar. Lastnik kampa trpa goste do zadnjega centimetra. Tako da greš na sprehod, ko se vrneš imaš tam, kjer si imel prej visečo mrežo ali ležalnik prikolico. Lastnik skače okoli tujcev kot da plačujejo dvojne cene, domačini pa smo dobri junija ali sptembra. Letos smo zadnjič kampirali tam.

Lahko potrdim.

Včasih je bil miren, prijeten kamp. Dol je začelo iti, ko so začeli organizirati dogodke (koncerti, itd.), na katere so lahko prišli tudi zunanji ljudje. Npr. lani za prvomajske so imeli kresovanje z Dan D. Prišlo je shitload folka iz cele Slovenije, ki so prespali v kampu samo eno noč in seveda pijančevali, razgrajali in se zakampirali, kjer je bilo količkaj prostora. Tudi med prikolicami, avtodomi.

Letos sem si rekel, da jim dam še eno priložnost in šel tja za en vikend. Najprej me je študent hotel na*egniti s ceno (dobro, da sem si že prej na netu pogledal cenik). Drugo, kamp je bil v razsulu. Na tleh podrta drevesa, raz*ukani mostički, nikjer košev za smeti, umazano.

Škoda, ker je bil včasih prijeten in urejen kamp.