BURIN CLUB d.o.o.

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.078
391
83
Previdno pri poslovanju z njimi, če ne vas nateg....
So mi obljubljali po telefonu nov apartma z klimo in vsem ostalim ugodjem. Sem jim rekel, naj pošljejo slike, so rekli, da pošljejo po plačilu celoten opis in link do spletne strani. Se mi je zdelo čudno, pa sem mislil, da se bojijo, da bi se zmenil direkt, če bi mi prej poslali podatke in sem plačal. Nato dobim dve zelo slabi sliki, ki nista pokazali nič pametnega. Pridem na morje in dobim star majhen apartma brez klime.
Smo preživeli, ni pa zabavno, če imaš dva mala otroka in se kuhaš.

Tolikov opozorilo vsem ostalim, mene ne vidijo več.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.144
1.180
113
www.adriamedia.si
2 nauka zgodbe:
- ne poslovat z njimi
- vedno je treba opis storitve (aprtma, ogledi, vseeno kaj je) zahtevat pisno. Potem jih dol pokličeš in zajtevaš, kar je bilo v opisu. Če tisti hip ne dajo, kličeš odvetnika.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
si se pritožil?
si jih klical iz destinacije?
Vsaka boljša agencija ima dežurni telefon.
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
"so rekli, da pošljejo po plačilu celoten opis in link do spletne strani"

Jaz bi jim vsekakor rekel, dokler ne vem kaj dobim, ne plačam stvari.
Si kdaj npr. V Big B..... videl škatlo na kateri je bila cena 1.000€, ko si vprašal prodajalca kaj se sploh prodaja oz. kaj je notri pa je odgovoril, ko plačaš ti povemo kaj si kupil.
 

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.734
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
Citat:
Uporabnik prijam pravi:
"so rekli, da pošljejo po plačilu celoten opis in link do spletne strani"

Jaz bi jim vsekakor rekel, dokler ne vem kaj dobim, ne plačam stvari.
Si kdaj npr. V Big B..... videl škatlo na kateri je bila cena 1.000€, ko si vprašal prodajalca kaj se sploh prodaja oz. kaj je notri pa je odgovoril, ko plačaš ti povemo kaj si kupil.

Dobra primerjava!
Ne vem kako so ljudje lahko tako naivni...
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.078
391
83
Ponavadi je tako, da tisti, ki je sam pošten, to tudi pričakuje od drugih in seveda obratno.

Žal je dandanes zelo malo poštenih ljudi.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.855
385
83
Nekaj je poštenost, nekaj je pa skrajna naivnost.

Pa tudi svojih pravic očitno nisi uporabil, na koncu te bodo pa še tožili, ker jih brez nekih dokazov blatiš naokoli.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
točno tako.

Lahko pa pogledaš kaj ti piše na pogodbi, ali piše apartma v Zadru (primer) ali pa točno ime apartmaja.

Ker neznan apartma je velikokrat cenejša varianta, saj komaj v kraju samem izveš velikost, oddaljenost od plaže, trgovine in ali ima sploh klimo. Javiš se v kraju samme v agenciji in te oni napotijo k apartmaju, na te apartmaje se praktično ne moreš pritožit na lokacijo velikost, klimo....
Samo , če je bil recimo umazan, kaj zlomljenega....