Budimpešta

coolijo

Pripravnik
19. nov 2007
47
0
6
S kolegi gremo ta vikend v Budimpešto. Nobeden od nas še ni bil tam, zato me zanimajo kakšne uporabne informacije. Časa ne bo veliko, gremo samo za vikend.

Kateri hostel priporočate, kaj je fino videt čez dan, in najpomembneje kje žurat (diskači, klubi).


Hvala za informacije!
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Infernus

Fizikalc
8. jun 2008
2.301
5
38
Lansko leto sva s punco najela stanovanje direkt sredi mesta. Parkirišče je bilo 2 ulici vstran (nekje pri Rákoczi utca), varovano 24/7 in poceni - http://www.budapestrooms.com/ .
Javni prevoz je v Budimpešti zelo dobro urejen - imaš trole, buse, podzemno... Tudi znajti se ni težko.
Ma ne vem kaj naj ti rečem, žurat nisva hodila, tako da o tem ti ne morem kaj dosti povedati... Najbolje da malo pogooglaš pa pogledaš v kakšen lonely planet guide..
smile-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.378
2.415
113
Jaz sem bil sredi marca v Budimpešti, lepo mesto, vrhunsko urejen prevoz ampak mi je Praga skor dost bolj všeč
smile-1.gif
 

Infernus

Fizikalc
8. jun 2008
2.301
5
38
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Jaz sem bil sredi marca v Budimpešti, lepo mesto, vrhunsko urejen prevoz ampak mi je Praga skor dost bolj všeč
smile-1.gif

Meni je Praga bolj všeč zaradi "odprtosti". Ima veliko število trgov in ne dobiš tistega občutka natrpanosti...
Ampak iz gradu v Pragi je pa razgled veliko slabši na mesto kot v Budimpešti
grin1.gif