BT slušalke

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.265
117
63
Kaj uporabljate za klice? Dolga leta sem uporabljal razne Plantronics in Jabra slušalke, ampak sedaj tega praktično ni več. Se z npr. Samsung Buds2 (oziroma cenejšimi ponudniki) lahko normalno pogovarjaš? Potrebujem jih pa bolj kot ne za delo na terenu, ko potrebujem obe roki in ne morem držati telefona... Zadnja leta sem imel slušalke, ki so se v ušesu držale s tistim silikonskim čepom in mi je povsem odgovarjalo. So te male slušalke tudi toliko uporabne, da ostanejo v ušesu?

Kaj se zgodi, če eno od slušalk pustiš doma in nosiš okoli samo eno? A slušalke delajo samostojno ali mora biti v bližini tudi tista škatlica?

Hvala za odgovore,

Jernej
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.303
953
113
Celje
Obišči stran
Sem imel najprej slušalke za nekaj za € in jih nikoli nisem zares uporabljal. Ali se ni takoj povezalo ali mi je padalo iz ušesa, se slabo slišalo...

In potem sem lani nabavil APPLE AirPods Pro. Sem se jih precej hitro navadil in jih dnevno uporabljam. Največ samo eno slušalko, zato, da imam proste roke med pogovorom.
Verjetno pa tudi kaj cenejšega opravi svoje delo tako kot treba.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
Za podobne namene uporabljam te spodaj na linku in sem super zadovoljen. Sploh je zdaj dobra cena, ko je prišel ven nov model. So znižane iz preko 200 na 99€.

Zraven dobiš polno nastavkov in dobro sedejo v uho. Zvok med klici je super, baterija drži zelo dolgo. Škatla služi za polnjenje in ne rabi bit v bližini. Če dela samo ena pa ne vem.

Nekega poceni dreka pa ne kupuj, ker to ni za redno uporabo.

 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.265
117
63
Za podobne namene uporabljam te spodaj na linku in sem super zadovoljen. Sploh je zdaj dobra cena, ko je prišel ven nov model. So znižane iz preko 200 na 99€.

Zraven dobiš polno nastavkov in dobro sedejo v uho. Zvok med klici je super, baterija drži zelo dolgo. Škatla služi za polnjenje in ne rabi bit v bližini. Če dela samo ena pa ne vem.

Nekega poceni dreka pa ne kupuj, ker to ni za redno uporabo.

Prosim napiši model, tale link vrže ven samo reklamo za black friday ;).

Jernej

Je odprlo. Ko sem še enkrat kliknil pri že odprti reklami, je pa našlo. Hvala
 

ivi

Pripravnik
19. avg 2007
466
17
18
Si lastim galaxy buds pro. Do sedaj mi še nihče ni rekel, da me ne sliši oziroma, da je slaba zveza. Brez problema dela samo z eno slušalko škatlica je samo za dodatno polnjenje in shrambo; ni potrebe da je v bližini. Sama kvaliteta zvoka je ok, tudi anc dela dokaj dobro. Z poceni kitajskimi kopijami sem imel samo težave saj nikoli ni delalo tako kot mora.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.046
389
83
44
dolenska
Imam freebuds 4 in sem zadovoljen. Ravno v soboto testirane v avtu, ki je hrupen in še na slabem glasu sem bil. Nasprotnik je bil pa celo v družbi in ni niti rekel, da me ne sliši.
Za škatlico pa ne vem al more bit zraven al ne. Jaz jo imam vedno nekje v dosegu rok.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.265
117
63
Si lastim galaxy buds pro. Do sedaj mi še nihče ni rekel, da me ne sliši oziroma, da je slaba zveza. Brez problema dela samo z eno slušalko škatlica je samo za dodatno polnjenje in shrambo; ni potrebe da je v bližini. Sama kvaliteta zvoka je ok, tudi anc dela dokaj dobro. Z poceni kitajskimi kopijami sem imel samo težave saj nikoli ni delalo tako kot mora.
Če bi recimo hotel Galaxy buds2, kje je to najceneje?

Jernej