BT ali Wifi zvočnik za v dnevno

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Do sedaj sem imel v dnevni Logitech (ultimate ears) Air speaker. Zadeva se je povezala na wifi in si potem iz telefona ali tablice prek airplaya streamal gor glasbo. Zadnje čase se je začelo iz napajalnika slišati kar glasno brnenje kadar je zadeva v stand byju. Verjetno bi to kakšen štromar lahko porihtal, ampak tudi drugače me je zadeva včasih motila, ker je vsake toliko izgubil povezavo ipd. Ima kdo kakšen predlog kaj je zdaj best buy za tak namen v rangu parih stotakov? Nisem nek audiofil, bi pa vseeno imel dokaj kvaliteten zvok in predvsem, da je zadeva vedno delujoča in ni težav s povezljivostjo.

Hvala!
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Hvala za predloge, naj samo dodam da bi imel samo zvočnik, tako da razni mini ali drugačni glasbeni stolpi ali komponente odpadejo, pa glede na to da imam vse skupaj na Appleu bi tudi samo googlova zadeva odpadla.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.771
4.282
113
Hvala za predloge, naj samo dodam da bi imel samo zvočnik, tako da razni mini ali drugačni glasbeni stolpi ali komponente odpadejo, pa glede na to da imam vse skupaj na Appleu bi tudi samo googlova zadeva odpadla.


To je to, jaz imam Embertona prenosnega in za v pisarno, kvaliteta zvoka odlična pa tudi nekaj da od sebe,
smo imeli pa nekaj časa ta velikega v pisarni "Stanmore" tisto je bilo pa.... :zaljubljen:
 

map

Guru
6. jul 2008
7.786
1.924
113
najrajš na babi
Bi ti priporočal stereo varajnto, tisti Denon zvočnik mislim da je mono, stereo pa dobiš v mini sistemu, zvočnika moraš pa 2 vzet za stereo. Te zvočniki OK za svoj denar, ni pa to to. Pa na minija lahko še recimo TV oz. STB priklopiš, kolker vidim na te zvočnike ne moreš
 
Nazadnje urejeno:

ivi

Pripravnik
19. avg 2007
466
17
18
Mogoče SYMFONISK iz trgovine ikea. Zvočnik je samo rebrandan sonos. Povezuje se preko wifi. Imajo pa še druge

 
22. jul 2007
12.762
1.291
113
123
Ja če imaš jabolko je to ok, pa še dva lahko povežeš med seboj, minus pa je da nima vgrajenega chromecasta.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.917
8.964
113
EU


Kot sem zgoraj omenil Denon home 150, dela prek Wifija skupaj z Marantz receiverjem. Sinhronizira se avtomatično z ostalimi zvočniki (HEOS) . Vklopi se in izklopi skupaj z receiverjem. Možno je ustaviti celotno predvajanje (tudi receiverja) prek tipke "stop" na zvočniku. Vgrajena Alexa, katera posluša ukaze (in kaj govori moja žena).
Instalacija poteka zelo enostavno prek blututa, ki odpre na telefonu okno za prijavo v Wifi omrežje. Ima posebej ojačevalec za nizke tone.
WIFI je 2,5 in 5 GHz. Cena je prej bila 250 Eur, sedaj je malo višja 270.