Bovec

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Kje ugodno spati v okolici Bovca za eno noč?

grin1.gif
 

panoramic

Fizikalc
20. mar 2010
1.837
0
36
Pred par tedni, ko sem se peljal mimo, so imeli v tisti gostilni na ovinku (če greš iz centra proti Trenti je na levi) tablo, da je nočitev + zajtrk 30€. Ne morem se spomniti, kako se imenuje gostilna, glej spodaj označeno lokacijo.



Drugače preveri še hostel Šola v Logu pod Mangartom ...
 

KdoZ

Pripravnik
28. maj 2011
364
2
16
Evo. Soba za 18 EUR na noč na osebo v centru Bovca malo naprej od lekarne. Lepo urejeno. A brez zajtrka. Prijazna gospa. aja, ta cena je bila 1 teden nazaj. Mogoče celo kaj spusti. Ga. Vera, tel: 053886574

Pa napiši če si se kaj zmenil. Mi smo se zanjo odločili, ker smo šli v zadnjem hipu gor in je čisto ok izpadlo.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.516
4.472
113
49
Na sončni strani ALP
Idi v Bovcu v TIC in povprašaj za apartmaji.
Sva z mojo jedino bila pred leti v Čezsoči v apartmaju za zelo dobro ceno. Npr.: KLIK
 
Nazadnje urejeno:

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
Je že kdo bil v kampu Polovnik v Bovcu? Za vikend planiram malo oddiha na tistem koncu in se mi kamp, kot tudi cene, zelo dopade.
 

panoramic

Fizikalc
20. mar 2010
1.837
0
36
V tem kampu še nisem bil, a vseeno. Vhod v kamp je direktno z glavne ceste, zato če greš tja, obvezno vzemi parcelo bolj v "notranjosti", sicer boš poslušal avtomobile in motorje.

Iz svojih izkušenj bi sicer priporočal kamp Klin v Lepeni, ki je na samem sotočju Lepenjice in Soče.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.608
1.399
113
Emona / Carnium
Tudi jaz glasujem za kamp Klin, kamp Soča (malo pred kampom Klin) ali pa Kajak kamp Toni (Čezsoča). Je pa seveda odvisno kaj imaš namen početi (hoditi na bazen v Hotel Kanin ali kaj drugega, kar ni vezano na samo mesto) in kako imaš urejen prevoz.
 

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
No sedaj lahko napišem nekaj vtisov. Najprej hvala za nasvete glede kampov, vendar sva se odločila za kamp Polovnik, le zaradi bližine Bovca. Če bi šla za dlje kot vikend, bi verjetno izbral enega izmed kampov v dolini trente, tako, pa je bila bližina Bovca super varianta (spomini na otroška leta, ko sem nazadnje počitnikoval na tistem koncu).

Sva bila pa s kampom zelo zadovoljna, bližina ceste naju ni motila, je pa tudi res, da nisva imela šotora čisto ob cesti. Čistoča, wc-ji, tuši, res nad pričakovanji, prav tako tudi cena (20€ na noč z elektriko in wifi na "parceli").

LP