Bosna-nočitev

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Počasi se odpravljamo v bosno, pa me zanima, če kdo ve za ugodne nočitve v Sarajevu, Međugorju in nekje v okolici Dubrovnika, eventuelno tudi na relaciji Zadar-Rijeka.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Letos poleti, ko smo se vračali iz Korčule smo se ustavili v Mostarju in smo spali - Klik

Imajo parking, 5min do mosta peš, free WIFI. Na novo opremljeno, čisto, klima, LCD TV s kabelsko. Soba 60€. Do 3 osebe. Torej 20€ po glavi. Imajo pa tudi sobe za več oseb.
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Hvala obema!
cheer.gif
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Hvala vsem!
Na koncu v Sarajevu zaradi pomanjkanja časa nismo spali, smo prej v banja luki v hostlu, pa potem pred Medjugorjem v enem penzionu in v Makarski
smile-1.gif
Povsod za manj kot 15 €/osebo, 2x po 10€
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
V Mostarju vsako leto spimo v Vila Sara, Sassa Rogina 4 (ime ulice je na novo -vsi pa vedo kje je hostel ''pored Titovog mosta''). Motorje smo vedno pospravili v zaklenjeni garaži (4-8 nas je motorjev). Center mesta, minuta do Starega Mostarja. nočitev z zajtrkom 12 evrov, odvisno od skupine, drugače 14 evrov. Dvoposteljne sobe.
 

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.734
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
Citat:
Uporabnik medo10 pravi:
Hvala vsem!
Na koncu v Sarajevu zaradi pomanjkanja časa nismo spali, smo prej v banja luki v hostlu, pa potem pred Medjugorjem v enem penzionu in v Makarski
smile-1.gif
Povsod za manj kot 15 €/osebo, 2x po 10€

Tale hostel v Banja Luki me zanima...kakšen je? In kakšno lokacijo ima?
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
V BL je hostel Banja luka
smile-1.gif
(tudi v verigi hostlov). Malo iz centra, je pa možno tam parkirat ob cesti. Lokacija nad barom, v bistvu malo predelana mansarda obcestne hiše. Nič posebnega, relativno nizek standard, ampak čist OK. Je v privat lasti.
V centru smo našli Hertz hostel, če se ne motim, nov, menda kr zrihtan, za cene ne vem, je bil pa poln takrat.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
da si malo sposodim temo, možno da bom moral iti v Sarejevo za en dan, kje je najhitreje?

Par tednov nazaj sem šel v Mostar, po HR do konca avtoceste proti Dubrovniku, potem pa mimo Medžugorja do tja. Ta pot je do Bosne ok, ker si skoz na avtocesti, kakšna pa je cesta od Zagreba naprej, če grem na Slavonski brod in Tuzlo?
 

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
Do Sarajeva ne greš mimo Tuzle, ampak skozi Dervento, Doboj, Maglaj, Zenico. Je manj ovinkasta cesta. No, zdaj je AC še nekaj km pred mestom Kakanj, stane pa 4,2 KM do Jošanic.

PS. V obratni smeri ne it v »rush hour«. Sem potreboval uro in še malo, da sem iz centra prišel do rondoja pri Jošanicah (nekaj čez 8 km).
crazy1.gif