Blaupunkt 2din avtoradio

kacajdr

Pripravnik
2. okt 2007
158
0
16
Kranj
Ali ima kdo izkušnje z modelom Las Vegas 690 ali Oslo 590?I Iščem zamenjavo za vw rcd310, hočem vrtljiv gumb za glasnost, dab+ in bt.
Čudno se mi zdi, da ne najdem nekih reviewov teh Blaupunktov.
 
Ali ima kdo izkušnje z modelom Las Vegas 690 ali Oslo 590?I Iščem zamenjavo za vw rcd310, hočem vrtljiv gumb za glasnost, dab+ in bt.
Čudno se mi zdi, da ne najdem nekih reviewov teh Blaupunktov.

jaz sem kakimi 2 leti, dobrimi 2 leti vzel blaupunkta stockholm, vrh ponudbe (cca 300 €). prvo kar je crknilo po izteku garancije je bil dab sprejemnik.....Blaupunkt ni več tisto kar je bil. Če veš da pod brandom blaupunkt dobiš kuhinjske nape, pomivalce, ter spodne gate, potem veš kje smo


lahk da so tvoji predlagani avtoradiji i okej, sam jaz blaupunkta...no go
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Blaupunkt a več ni.
Obstaja samo pisarna ki Kitajcem Turkom itd prodaja pravice do koriščenja blagovne znamke.

Lahko BP kupiš nekaj z Ali Express a pa no isto.
 
Blaupunkt a več ni.
Obstaja samo pisarna ki Kitajcem Turkom itd prodaja pravice do koriščenja blagovne znamke.

Lahko BP kupiš nekaj z Ali Express a pa no isto.

to je ena bolj žalostnih zadev na tem svetu. Motorola, blaupunkt, loewe, pa kake sabe, nordmende.... to je bla roba vredna imena, in vredna denarja

men osebno se kolca po blaupunktiu kot so bili 20 let nazaj. Tisti so bili in bodo večni
 
  • Všeč mi je
Reactions: CLIO15

kacajdr

Pripravnik
2. okt 2007
158
0
16
Kranj
Ksz
Hm, res žalostno.
Čeprav, fantje iz znane ljubljanska avto-zvok delavnice, ki je (bila?) generalni uvoznik za Blaupunkt pravijo, da je to dobra roba.
Vem pa, ja, da je to brand za vse živo, sem pa upal, da avtoradije še vedno sami razvijajo in delajo.
Ok, kakorkoli, kater 2din avtoradio z dab+, bt, integracijo z vw, gumbi (!), dobrim sprejemom in rds
danes velja za res kvalitetnega?
 
Nazadnje urejeno:

kacajdr

Pripravnik
2. okt 2007
158
0
16
Kranj
Zaseka, kater Pioneer z vrtljivim gumbom za glasnost in ostalimi navedenimi lastnostmi mi predlagaš?