BlackBerry 8520 Curve + GPS modul = bo delalo?

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Trenutno imam na samsungu G810 naloženo adriaroute+garmin, poleg pa prek bluetootha uporabljam GPS modul (zato ker dela bolje kot "integriran". Zdaj pa me zanima, bi lahko na 8520 naložil gor garmina kot ga imam na samsungu na symbianu? Se da to kako uštimat?
Če ja, ali lahko samo kartico prekopiram in bo delalo, oz. če imata isto samo kartico iz G810 v blackberryja in bo delalo?

Če ne, kaj se da narediti?

Hvala vsem.
 

bluub

Fizikalc
9. jan 2008
678
33
28
Razlika v OS eno je symbian drugo pa blackberry OS, za slednjega sicer tudi obstaja garmin program vendar se razlikuje od tega za symbian. Kratko in jedernato ne gre.

lp bluub
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Torej če downloadam ta garmin za blackberry, bom lahko še vedno imel adria route in te iste zadeve kot so recimo east eu, west eu? Kje pa se dobi garmina za blackberry?
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
Torej če downloadam ta garmin za blackberry, bom lahko še vedno imel adria route in te iste zadeve kot so recimo east eu, west eu? Kje pa se dobi garmina za blackberry?

na blackberry storu z aplikacijami, karte se mi pa zdi da ti zasproti prenaša preko interneta in jih ne moreš naložiti na spominsko tako kot recimo na g810. Nisem pa 100%. Ko sem imel BB 9500 sem se nekaj ukvarjal s tem pa sem potem upostil ker ni imelo smisla (predrago)
 
Nazadnje urejeno:

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Torej ti prek interneta sproti nalaga? Kaj pa recimo če imam đabest pa imam megabajte v dobrem, a to ful porabi prenosa podatkov? Skratka se ne izplača?
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
Torej ti prek interneta sproti nalaga? Kaj pa recimo če imam đabest pa imam megabajte v dobrem, a to ful porabi prenosa podatkov? Skratka se ne izplača?

če si pripravljen plačati aplikacijo in se boš navigiral samo po sloveniji, potem se ti splača če že imaš BB aparat in nimaš namenja nekaj časa menjati, za tujino ti pa stvar postane neuporabna saj je prenos v tujini drag in ti tudi Ðabest ne pomaga
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.042
124
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
Torej ti prek interneta sproti nalaga? Kaj pa recimo če imam đabest pa imam megabajte v dobrem, a to ful porabi prenosa podatkov? Skratka se ne izplača?

Tako kakor vem se ti zemljevidi oz. podatki nalagajo preko druge dostopne točke, ki je plačuješ po ceniku.