Binance (Visa) card

B81

22. jul 2007
34.427
8.918
113
Pa je to preverjena zadeva? Kje se najde PLU?
Mislim da ne bo potem wtf just happened, where's my money...
Binance in crypto.com sta le neki "avtoriteti" v tem svetu :p
 

hogan

Fizikalc
10. okt 2011
348
95
28
Se strinjam, dokler ti ponudniki niso regulirani, lahko vsak naredi “rug pull” na škodo strank. Tudi crypto.com ga je naredil s tem, ko je čez noč ukinil vse prednosti svoje kartice pod pretvezo, da želi vzdržen model na dolgi rok. Stranke so pa ostale same s cro kovanci, ki niso več kaj veliko vredni.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.605
963
113
Točno tako. Zaposleni so jih pa prodali par dni prej. V normalnem svetu bi šli vsi v zapor zaradi insider tradinga.
 

Zurbum

Pripravnik
6. maj 2009
117
1
18
Ja, to zna biti težava, ampak pri Plutus-u imaš 3% cashback-a + 2 perk-a (2x 10€ na mesec za Lidl, Hofer) zagotovoljena, če plačuješ 5€ na mesec oz. če vzameš zastonjsko varianto imaš max 6.5€ + 1 perk (10€ na mesec v Lidl,Hofer) - če stake-aš njihove kovance si to lahko zvišaš, ampak kot so predhodniki povedali - v primeru, da kovanec pade, si kljub višjim cashbackom, še vedno v zgubi.

Glede na to, da kartice še kar nekaj časa ne bo, bom mogoče naročil Binance - čeprav se še nisem odločil, je dal vincent prej lep primer, zakaj so lahko ti cashback-i le pesek v oči. Trenutno uporabljam Vivid in dobivam 0.5% cashback-a v EUR.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.605
963
113
Mene pri Plutusu iz danes na jutri skrbi le za dejanske € na kartici. Sedaj sem dal tistega 1k€ na mesec. Mogoče bom po novem raje večkrat manj. Seveda je potem bojazen, da pride nek nepredvidljiv strošek in moraš čakati. Kot so že nekateri omenili med vikendom ne moreš top-up-ati kartice, potem pa še dokler sepa pride...
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.188
1.797
113
Binance kot take se meni z vidika varnosti zdijo zeli kredibilne. Sem že dolgo gor in nikoli nikakršnega problema...kvečjemu skoz kaj novega uporabnega ponujajo.
 

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
770
34
28
Zdravo
Nekaj vprašanj imam.

Koliko časa moraš imati 1 bnb na računo od kartice, da imaš 2% cashback?
Katero valuto priporočate imeti kot privzeto za plačevanje (usdt?)
 

Podobne teme