Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
ja že že atek ampak tukaj imamo ekstremne levičarje ki trdijo da je komunist in tudi tam ni bilo nič demokracije...

zakaj se mu potem ne reče maršal?

ker v teh primerih se res vidi kako naši ekstremni levičarji nimajo nobenega pojma kaj ven bljuvajo, samo ponavljajo kaj jim drugi naročijo.
če gledaš kaj dela janša je obratno od nacista. dec je pa tolk skrajen kot je bil prej komunist je sedaj "evrokrat" (nimam še izraza). sicer boljše od naših ekstremnih levičarjev ampak za mišji kur.ac
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.214
113
Ti si isti, tam na twiterju pobirate izraze in jih objavljate tu v alterju misleč, da ste izvirni.

Govorim o izrazu ekstremni levičar. Na twiterju je ta izraz že izumrl. Tako kot levičarji in kot izgleda, je tu na alterju ostalo zgolj 6 desničarskih skrajnežev.
Ti si tisti, ki na TWITER bazah iščeš drugačne.


p.s. a ni po obisku in rešitvi rog-a - ter odkritja kolesarnice - opaziti, da kolesa v Ljubljani pogosteje izginjajo.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.647
2.364
113
Pomurje
Ne bluzi v tri krasne, tvoji crevasti sestavki ne morejo opravicit onega zapisa. To je isto, kot bi za npr. pedofila frizla rekli: pred temi dogodki je bil ugleden mescan, ki je rad pomagal ljudem. Cepec :bonk:
Saj je tudi Ivan(in večina ostalih) verjetno začel z dobrimi nameni, zdaj je pa drugače.

Nisi glih kaj prida brihten.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.623
3.846
113
Pa ti si prvi začel s tako komunikacijo...

Sicer je pa fakt....ornk manj kot 10% protestira in si želi nasilne in čimprejšne spremembe režima...
Ti ne razumeš, oni protestirajo za celo Slovenijo za to kar si folk želi.
Tako to oni tolmačijo, če oni tako mislijo, potem vsi tako.

Doktrina ni popustila.
čap čap čapćići.....
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

B81

22. jul 2007
34.274
8.818
113

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Tocno tako. Vidis ce ni leni levicarji bli za kaj, bi predlagali, kako pa kaj :D
Potem pa še po policajih pljuvajo in podobno. To je svinjarija na kvadrat. Že ptički čivkajo, da se z odlokom določenih stvari ne da urediti.
Jaz sem za urejeno pravno državo. :)

Samo da ne bo spet kdo bluzil, da sem levičar. Spadam v skupino 90% normalnih ljudi. Hvala.
 
Potem pa še po policajih pljuvajo in podobno. To je svinjarija na kvadrat. Že ptički čivkajo, da se z odlokom določenih stvari ne da urediti.
Jaz sem za urejeno pravno državo. :)

Samo da ne bo spet kdo bluzil, da sem levičar. Spadam v skupino 90% normalnih ljudi. Hvala.

. Spadam v skupino 90% normalnih ljudi......... glede na poste, bi blo boljš če tiste 0 zran 9 ne bi blo
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
V ITA v pokrajini Lazio je sodišče odredilo zaradi neustavnega odloka (ki je že sicer neveljaven), da lahko oškodovanci zahtevajo od države keš (mora država plačat!) za škodo, ki so jo zaprtja v prvem valu povzroćila. Namreč večina folka še po letu dni ni dobila nobenih stimulacij, ki so bile obljubljene, za razliko od npr. pri nas. Ni Slo vlada glih najslabša ....
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.