Barkafe je zanič

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.918
8.964
113
EU
Sem stari uporabnik Barkafeja še od časov, ko ga je delala Droga Portorož.
Seda ugotavljam, da se je kakovost zelo poslabšala.
Kava je brez pravega okusa, ne glede na način priprave.
Kaj predlagate za alternativo, ker tega "bljak" okusa ne bom več pil.
13.gif
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.071
301
83
Baje je taprav barkafe samo v 10 dek vrečkah. Vse drugo je čudno. Ne bi vedel, ker ne pijem kofeta ...
 

terencehill

Pripravnik
2. mar 2011
209
2
18
jaz sem zamenjal za Segafredo Intermezzo (250g) 2.40 evra. Lahko tudi Illy (rdeca pakunga) samo je 6 evrov.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Gonzo pravi:
Sem stari uporabnik Barkafeja še od časov, ko ga je delala Droga Portorož.
Seda ugotavljam, da se je kakovost zelo poslabšala.
Kava je brez pravega okusa, ne glede na način priprave.
Kaj predlagate za alternativo, ker tega "bljak" okusa ne bom več pil.
13.gif

Tud jst sem to opazila. Barcaffe ja prav nagravžen zadnje čase. Nek čuden kislo-voden okus ima :// Sem doma kr parkrat vprašala kaj to zdej neko čudno ceneno kavo nabavljajo pa mi je blo prou čudn k sem slišala, da je barcaffe.
Zdej sem prešaltala na kafetjero. pijem pa lavazzo in je super.
lp
 

Saeed

Pripravnik
19. nov 2008
366
3
18
Pozoren bodi na odtisnjeno šaržo na embalaži. Če piše na začetku ZP, pomeni zadnje pakiranje in naj bi bila slabša kakovost od ostale. Smo pa tudi pri nas že imeli debato na to temo, da se je Barcaffe poslabšala in je ratala prava žlabudra ne glede na pripravo.
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Saj je ze ves cas ena svinjarija. Pri nas se da kupiti precej boljse kave po cisto razumnih cenah (npr. v kaksnem Mullerju), za tiste, ki ne rabijo brozge za prikrivanje zadaha, ampak pijejo kavo, pa obstajajo take online trgovine , kjer je na voljo marsikaj, o cemer lahko pri nas samo sanjas.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.832
3.854
113
KSZ.

Sam prisegam na tradicijo iz časov, ko se je kavo švercalo čez mejo ... torej kaka Goriziana ali pa Mattioni (na splošno pa italjanska kava). Za turško kavo je pa tudi barkafe dober ker itak natresem 2 velike žlice kave za eno šalco!
evil.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Tudi jaz sem opazil drugačen okus, pa vedno kupoval Barcaffe.

Ker [censored] se je spomnil spreminjat formulo, ki je ista že ne vem koliko let. Najmočnejši brand v Sloveniji z največ zvestimi uporabniki, bojo zjebali. :S