Ban-anje, izbris računa in podobno

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
A ni driska stranska posledica cepljenja?
Nekateri bolniki s covid-19 doživljajo tudi prebavne težave, zlasti drisko, ki je lahko celo prvi znak bolezni

Dosedanje ugotovitve kažejo, da se pri otrocih, ki imajo simptome, ti najpogosteje kažejo kot driska in bruhanje.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor


Jaz sem vprašal, če je driska stranski učinek cepljenja? Ti pa limaš članke o simptomih okužbe. A je sedaj že vsaka driska kar covid, ali kako? :bonk:
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Točno v tem se skriva skrivnost nastale situacije. Folk ni sposoben kritičnega razmišljanja in presoje. Ta funkcija je v možganih odmrla. Operirajo v smislu: če piše na internetu, potem je res. In bolj kot je bizaren vir, bolj je res. Jaz trdim da sta glavna krivca za to google in facebook, ker glupim omogočata širjenje gluposti. In tako za te gluposti izve še več glupih.
Ravno danes sem bral raziskavo, za katero bo anticepilska raja takoj trdila da je fake news, da je večina teh zblojencev manj izobražena, nizka inteligenca. Se absolutno strinjam
Imaš take tudi na drugi strani, nezmožni kritičnega razmišljanja in presoje.
npr, en zadnjih primerov, če Logarjeva reče, da prebolelnost ščiti pred okužbo 6 mesecev, potem je res. Ko naslednji teden pravi 8 mesecev, je to res. In ko spet naslednji teden reče 6 mesecev, je spet res. In zgrešenih napovedi strokovne skupine, tudi povsem kontradiktornih je bilo tavžent.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Ker se je vsebina teme, kot po navadi malo izrodila, naslov pa je ustrezen, bom vprašal kar tukaj.
Včeraj sem dobil brez vsake obrazložitve ali časovne opredelitve prepoved pisanja v temi Janez Janša, predsednik slovenske vlade. Če je moderator dec in ne neka hinavska p.ičkica, bo upam pojasnil, kaj ga je vodilo do take odločitve in koli časa bo trajala. Po mojem vedenju nisem napisal nič takega, kar bi zahtevalo prepoved pisanja.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: endvatri in mirsi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
Jaz sem vprašal, če je driska stranski učinek cepljenja? Ti pa limaš članke o simptomih okužbe. A je sedaj že vsaka driska kar covid, ali kako? :bonk:
Ne, ni nujno vsaka driska covid, lahko pa je (zato tudi panika v primeru driskanja Anisa Ličine oz. njegovega otroka). Posledično sem nalepil članke o simptomih - kot dodatno pojasnilo, da je driska lahko posledica več zadev in ne samo od cepljenja.
 
Ker se je vsebina teme, kot po navadi malo izrodila, naslov pa je ustrezen, bom vprašal kar tukaj.
Včeraj sem dobil brez vsake obrazložitve ali časovne opredelitve prepoved pisanja v temi Janez Janša, predsednik slovenske vlade. Če je moderator dec in ne neka hinavska p.ičkica, bo upam pojasnil, kaj ga je vodilo do take odločitve in koli časa bo trajala. Po mojem vedenju nisem napisal nič takega, kar bi zahtevalo prepoved pisanja.


bizi....tko kt Cajt desnim odmerja štefančič v studiu city so ga zgleda tud tebi...nimaš kaj, se vidi da ste daleč nad povprečjem in povprečnim alterašem....vzemi to omejitev kot kompliment, pohvalo na tvoje delo
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
bizi si ga že nekaj sral tam, drugače ne bi blo prepovedi... če pa meni ne prepovedo pisanja nikjer (pa mogoče včasih ne bi blo slabo :evil: ).
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Eh...mene je tam Kamelko onemogočil že dva tedna nazaj...pa še zmeraj traja. Seveda brez pojasnila katerega je kaj zmotilo da se je izkazal.
Eh...bo že,,,
Ker se je vsebina teme, kot po navadi malo izrodila, naslov pa je ustrezen, bom vprašal kar tukaj.
Včeraj sem dobil brez vsake obrazložitve ali časovne opredelitve prepoved pisanja v temi Janez Janša, predsednik slovenske vlade. Če je moderator dec in ne neka hinavska p.ičkica, bo upam pojasnil, kaj ga je vodilo do take odločitve in koli časa bo trajala. Po mojem vedenju nisem napisal nič takega, kar bi zahtevalo prepoved pisanja.
 
  • Haha
  • Žalosti me
Reactions: Pbutec in Kamele0N

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
bizi si ga že nekaj sral tam, drugače ne bi blo prepovedi... če pa meni ne prepovedo pisanja nikjer (pa mogoče včasih ne bi blo slabo :evil: ).
Ne zanikam, samo vseeno si zaslužim pojasnilo, kaj sem ga sral, se ti ne zdi? Sicer je pa že ad acta, vsaj v tej temi. V drugi imam pa po Kameleonovi kaprici ban že leto in pol. :nigladek:
 
Ne zanikam, samo vseeno si zaslužim pojasnilo, kaj sem ga sral, se ti ne zdi? Sicer je pa že ad acta, vsaj v tej temi. V drugi imam pa po Kameleonovi kaprici ban že leto in pol.

:nigladek:


Bizi iskrene čestitke za dosežene rezultate. Verjamem, da so marsikomu nedosegljivi, vendar pa je vedno nekaj takih, ki svoj trud, znanje, veščine uspešno prelivajo na papir in tako skrbijo za splošno razgledanost, izobrazbo. Bizi, še enkrat hvala za vložen trud in kar tako naprej.