Azurna obala - 1.maj (Supratravel, Collegium...)

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
Razmišljam, če bi se s punco odpravila za 1.maj na Azurno obalo. Sem že parkrat mislil it tja na daljši oddih, vendar sem se odločil da bi bilo za prvič čisto ok za par dni, da vidim kako in kaj, naslednjič pa vdariva dol eno turo do tja.

Zanima me, če ima mogoče kdo izkušnje z katero od agencij: Supratravel, Collegium, Kompas... To so ene tri, ki ponujajo potovanje za prvi maj, cene so nekje približno enake, cca. 20 eur + -.
Je mogoče kdo že potoval na omenjeno destinacij s katero od agencij?

Hvala in lp
wink-1.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
če imata možnost si raje rezervirajta nek poceni hostel in pojdita z avtom, ker bosta veliko hitreje tam, naredila si bosta tako, da bo vama kul.
pri teh agencijah se voziš z neudomnim avtobusom v nedogled, prenašati moraš razne izpade pijanih štajercev, spati ne moreš pa še naselijo te v neke odročne hostle ...
v glavnem, če se le da pejta s svojim avtom, ker bosta tko porabila vse skupaj 50€ več pa veliko bolje bo.

lp
 

gig

Pripravnik
7. apr 2009
683
11
18
Toplo priporočam Provanso in Azurno obalo v lastni režiji. Vzemi si teden časa, kupi Lonely Planet ali podoben vodič (lahko si ga izposodiš tudi v knjižnici), če nimaš svoje, si izposodiš navigacijo in piči! Ne bo ti žal! Preverjeno! Nastanitev pa sploh ni problem. Neznanje francoščine nam ni povzročala nobenih problemov. Vse se da zmenit. Angleško znajo na turističnih uradih ipd.
Edini problem je v gostilni naročit hrano, ker dvojezičnih jedilnikov navadno nimajo. McDonalds je pa tud za vogalom
smile-1.gif

V hotelih si pa vzameš le prenočišče brez zajtrka, ker imaš za vsakim vogalom pekarno, kjer je vse bistveno ceneje.
LP
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.948
10.365
113
tako je, ce sta dva imata etap , ibis, accor hotele skratka za dva od 40 € dalje, kar se mi zdi cisto okej in ni predrago...videl boš pa čuda in še več. mi smo bili ene dve leti nazaj pa je bilo super.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
če imata možnost si raje rezervirajta nek poceni hostel in pojdita z avtom, ker bosta veliko hitreje tam, naredila si bosta tako, da bo vama kul.
pri teh agencijah se voziš z neudomnim avtobusom v nedogled, prenašati moraš razne izpade pijanih štajercev, spati ne moreš pa še naselijo te v neke odročne hostle ...
v glavnem, če se le da pejta s svojim avtom, ker bosta tko porabila vse skupaj 50€ več pa veliko bolje bo.

lp


Kaj je s tabo? Ai bil kdaj sploh na kakšnem bus izletu? Pa vsi Štajerci so pijanci? PAmetno izbereš agencijo pa bo. Koliko denarja, toliko muzike. Busi so pa zelo udobni, se vidi da bluziš..…
 

gig

Pripravnik
7. apr 2009
683
11
18
Ja pa ja de...
Na Azurni obali in v Provansi sem bil že z busom in v lastni režiji z osebnim avtom. Ni primerjave! Z avtom se ustaviš kjer ti paše, pogledaš si kar te zanima, opaziš bistveno več stvari in ne prilagajaš se nikomur! Lahko si med potjo premisliš in podaljšaš oz. skrajšaš potovanje...

sole, ti pa stopi kdaj z busa in pojdi kam sam, v lastni organizaciji.