avto. net obvescanje o avtih

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.500
252
113
kako za boga avto. net nima moznosti obvescanja o novih oglasih za izbrane kriterije?

zanima me:

znamka
model
gorivo
cena od-do

in ko pride avto s temi kriteriji bi mi na mail poslali obvestilo.


kaj nej zdej vsak dan nastavljam filtre in pregledujem novejse oglase?

al sam jest ne najdem te funkcije?
 

majaron

Majstr
28. mar 2009
1.037
399
83
Hja tko je ... konkurence spletna stran žal nima. Najbrž si mislijo zakaj bi razvili nekaj novega za kar moramo samo dodatno plačat, tako razvoj kot potem še pošiljanje mejlov, ki tudni ni zastonj.
 

Corvette

Majstr
6. nov 2008
397
263
63
Ni jim treba, kot je že predhodnik omenil, na področju avto oglasov in navtike nimajo prave konkurence in zakaj bi se trudili, če pa tudi z napol funkcionalno stranjo žanjejo res spodobne cifre prihodkov. Mobile.de je na področju uporabniške izkušnje svetlobna leta pred njimi, avtonet je šele pred kratkim dodal "napredne" možnosti opreme kot so LED žarometi ipd. in možnost nalaganja kakšne fotke več, pa nasploh je stran uporabniku neprijazna v današnjem času.

Konec koncev bi lahko dali tudi subscription model, pa plačaš nek minimalen znesek za obveščanje, ampak jim pač ni v interesu... Mogoče tudi zato, ker šverkoti in dilerji tako osvežujejo stran 500x dnevno, s tem pa je več prihodkov oglaševalcev :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

erikson

Guru
25. avg 2007
21.381
5.366
113
Poizkusi uporabiti Google Alerts.


Nekako takole izpolniš, vneseš email in ustvariš obvestilo:

avtonet obvestilo.png
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Nekaj morajo imeti, samo da je verjetno samo za izbrane. Ko sem prodajal svoj avto, sem imel tel. klice, še preden je bil oglas objavljen.
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
Celoten iskani kriterij je shranjen v vrstici naslova, lahko bookmarkaš svoj kriterij v browserju, ali pa kot zgoraj predlaga celoten naslov skopiraš v google alerts.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.120
446
83
Js sem si sam spisal skripto, tako da če rabiš to začasno mi lahko javiš url s parametri in tvoj mail pa bom dodal zraven.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.196
5.584
113
WW
telefon

win pc
---

Web Alert (Website Monitor)



alternative za ww


Kako hiter je Google Alerts ?


Za raspberrypi/banana pi in podobne arm based low power 24/7 online škatlice bo potrebno skripto v Python-u napisati.
Če nočeš škatle lahko tudi najameš kakšen poceni vps https://www.arubacloud.com/vps/virtual-private-server-range.aspx in gor zaženeš skripto.
 

Corvette

Majstr
6. nov 2008
397
263
63
In tako bo vsaj še nekaj časa, ker avto.net ima predvsem ogromno bazo trgovcev, poleg uporabnikov bo treba še poslovne oglaševalce prepričati v uporabo drugih kanalov.
 

Avtoklik.si

Zelenc'
19. dec 2019
1
4
3
avtoklik.si
Tole sem opazil dva dni nazaj.
so verjetno sele na zacetku, ker je bilo v bazi samo 3200 vozil.

Pozdravljeni,
res nas veseli da ste nas opazili in kot ste ugotovili, smo nova spletna stran za prodajo vozil ter dodatne opreme. Stran je "živa" komaj tri tedne, tako da smo res šele na začetku poti. A kljub temu vsakodnevno rastemo ter se sproti razvijamo. Z današnjim dnem pričakujemo, da se bomo približali 6.000 objavljenim oglasom.

Ravno tako pa razvijamo še marsikatero dodatno funkcionalnost ki bo uporabniku olajšala tako brskanje med oglasi kot tudi samo oddajo oglasa. Ena od teh funkcionalnosti je tudi nastavitev "alarma" glede na željene filtre. Po tej funkcionalnosti je spraševal uporabnik msenjur, no pri nas ta zadeva deluje. V prihodu pa je tudi mobilna aplikacija, tako za Ios kot za Android.

Ta vikend imamo v načrtu odpreti tudi ostale kategorije, trenutno sta namreč na voljo le osebna vozila in motorna kolesa. S tem pričakujemo še povečano rast kar se tiče samega obiska strani, le ta je na dnevni bazi tudi okoli 8.000.

Spletno stran želimo približati sodobnemu uporabniki in omogočiti kar se da prijetno uporabniško izkušnjo.

Lepo vas pozdravljamo, ekipa Avtoklik.
 

bmw2021

Zelenc'
10. avg 2021
7
2
3
kako za boga avto. net nima moznosti obvescanja o novih oglasih za izbrane kriterije?

zanima me:

znamka
model
gorivo
cena od-do

in ko pride avto s temi kriteriji bi mi na mail poslali obvestilo.


kaj nej zdej vsak dan nastavljam filtre in pregledujem novejse oglase?

al sam jest ne najdem te funkcije?
Zdravo, probi https://carmonitor.si - je bilo zastonj. Nevem pa če še dela...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gamero

Erduan

Zelenc'
6. okt 2021
7
0
1
Zdravo ali mi lahko nekako gdo pomaga da mi pvoe kateri je najbolsi proxie serber za avto.net