Audi Q3 - 2018 Posodobitev navigacije

bking

Zelenc'
16. jul 2021
5
0
1
Pozdravljeni,

Zanima me kako posodobit navigacijo na avtomobilu Audi Q3 Quatro letnik 2018. Karte sedanje navigacije so zastarele poleg tega pa je navigacija v Angleskem jeziku. Rabil pa bi slovenski jezik oziroma vodenje ter menije. Poleg tega se mi dogaja, da ko npr grem na dopust skozi Bosno ali Srbijo postajo imeena mest v Cirilici, ki jih še prebrati ne znam...

A ima mogoče kdo od tukaj prisotnih kak namig kako posodobit Firmware in sotale zadeve. Hvala
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Vse se da. Lahko zrihtaš sam, karte se dobi na mhhauto, če bi rad da ti naredi nekdo drug pošlji PM pa dobiš kontakt.

P.s. slovenščina je opcija, Janch nima pojma.
 
  • Wow
Reactions: Bucko

hermann

Guru
19. mar 2014
9.216
5.776
113
pri meni navigacija je slovenska, govori pa angleško

a to se da kako porihtat?
 

bking

Zelenc'
16. jul 2021
5
0
1
Pozdravljeni vsi skupaj ... Najprej se vsakumu zahvaljujem za pomoč.
Imam pa vprašanje za uporabnika Janch..
A si prepričan, da ni možno spremeniti vodenja in menijev v Slovenski jezik?
Sprašujem iz razloga, ker mi je bilo ob nakupu vozila iz strani uradnega Audi prodajalca rečeno, da bo naslednjo letnik, torej letnik vozila 2019, imel ze Slovenske menije in slovensko glasovno vodenje. Ali dejansko letnik 2019 to ima pa ne vem.
Hvala za pomoč
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.216
5.776
113
romex lahko pa nam preprosto poveš kako naj v svojih vagovcih vgrajene navigacije poslovenimo, ker kdo ima daljšega nas niti ne zanima preveč

hvala.
 
  • Všeč mi je
Reactions: vide

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.311
631
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Bloga že dolgo ne posodabljam več, ker nimam časa niti motivacije, kar pa ne pomeni, da od 2013 dalje scene ne spremljam več. Pa ne ukvarjaj se z mano in ignoriraj moja sporočila, če ti grem na jetra, preprosto odgovori kaj ljudje tukaj sprašujejo, ker očitno sem živel v zmoti in sedaj tudi mene zanima. Če nimaš odgovora pa mi to da jasno vedet, da nimaš pojma ti. In ne pozabi, avtor teme sprašuje dotično za Audi Q3 2018.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Janez_Krajnski

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Sej sem odgovoril.. V prvem postu.. Pa v drugem in tretjem tudi.. Sem pogledal, če slučajno inbox ne deluje, ker ni noben pisal.. Nima veze, boste že zrihtali :)
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.216
5.776
113
Ne vem a se model norca dela oz. zakaj je tako težko javno napisat kako se nastavi jezik vodenja v slovenščino na originalni navigaciji. Če pa ima željo prodajat svoje specjalno znanje pa naj tako pove.

Sicer kje in kako se posodobi mape menda vsi vemo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Janez_Krajnski