Assassin's Creed Brotherhood

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Evo začel sem igrat omenjeno igro. Špil je fenomenalen, navezuje se na AC2, ostanejo ti vila, denar, orožje, itd... Skratka priporočam igranje vsem.

Je kdo od vas je igral? Mnenja, kritike, pohvale?
smile-1.gif
 

kvizko

Zelenc'
13. nov 2010
29
0
1
Sam jo igram na PS3 in sem zelo zadovoljen....z grafiko in zvokom...skratka fenomenalna!! Aja, nabavil pasem jo za polovično ceno iz tujine, ker so igre pri nas preveč zasoljene
cool-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

xeno

Pripravnik
2. mar 2011
39
0
6
L.J.
Odlična igra, sem pred dnevi je obrnil, ampak se mi zdi da se v tem delu nič posebnega ni zgodilo/rešilo, tako da bo verjetno še kakšno nadaljevanje (po nekih informacijah šele 2012/2013).

Zmotilo me je le to, da se igra nekako prehitro konča. Ko sem šel na zadnjo nalogo (klicaj ikonca), so se naloge kar vrstile ena za drugo, ni ti pustil se vrnit na mapo, tako da sem igro končal, brez da bi šel odpret tisto Romulus zadevo in videl kaj se tam skriva, pa še kup enih nalog od "kurbenhausa" in tatov sem imel odprtih. Edin to se mi je zdelo brezveze, drugač igro zelo priporočam AC fanom.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.161
1.351
113
Citat:
Uporabnik xeno pravi:
Odlična igra, sem pred dnevi je obrnil, ampak se mi zdi da se v tem delu nič posebnega ni zgodilo/rešilo, tako da bo verjetno še kakšno nadaljevanje (po nekih informacijah šele 2012/2013).

Zmotilo me je le to, da se igra nekako prehitro konča. Ko sem šel na zadnjo nalogo (klicaj ikonca), so se naloge kar vrstile ena za drugo, ni ti pustil se vrnit na mapo, tako da sem igro končal, brez da bi šel odpret tisto Romulus zadevo in videl kaj se tam skriva, pa še kup enih nalog od "kurbenhausa" in tatov sem imel odprtih. Edin to se mi je zdelo brezveze, drugač igro zelo priporočam AC fanom.

Tam se skriva oklep, itd... Saj se vidi skozi reštetke...
Saj po končanju lahko greš še tisto narest.
meni se je zdela malo preveč lahka. Saj lahko pošlješ assasine da končajo misije...