app za snemanje klicev

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
486
-192
28
hehe, tole pa res ni prakticno


jebemumast, da tok komplicirajo okol teh dovoljenj...
Seveda da ni praktično. Imaš en zaseben pogovor nekje v "javnosti" in sedaj boš imel vklopljen zvočnik da bodo vsi slišali kaj se pogovarjaš.
...imam trenutno nameščen All Call Recorder Automatic DD in presenetljivo dobro deluje oziroma se res dobro sliši sogovornika.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
250
113
Borg:

pa izpisuje stevilke na posnetkih? ker mi javlja, da to ni mogoce zarad nekih googlovih pravil...
 

wolffstein

Pripravnik
5. maj 2011
47
21
8
Borg:

pa izpisuje stevilke na posnetkih? ker mi javlja, da to ni mogoce zarad nekih googlovih pravil...
Izpiše mi ime, št., datum in uro posnetka.
Screenshot_20220731-104102_My Files.jpg
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
486
-192
28
Borg:

pa izpisuje stevilke na posnetkih? ker mi javlja, da to ni mogoce zarad nekih googlovih pravil...
Za True Phone je tako kot ti je napisal woolffstein, moraš it v mapo, tam prikaže vse in od tam predvajat.
Za All Call Recorder Automatic DD pa jih ne prikaže avtomatsko jih moraš še enkrat vpisat v aplikaciji pod določenem posnetku.
So pa ti problemi od androida 11 naprej. Prej in na telefonih, ki imajo še 10 ali manj je bilo to avtomatsko prikazano. Sedaj pa kao ne smejo več.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
250
113
true call mi ok deluje, razen da ne snema tistega na drugi strani. posnetke lepo poimenuje, shrani...

all call rec pa snema ok, ceprav se tistega na drugi strani slabo slisi (sem pojacal glasnost snemanja v nastavitavah), je pa problem ker ne poimenuje filea... kako je kaj z nastavitvami tistih kbps in hz v nastavitvah?

mogu bi sedaj zdruzit ta dva programa pa bi bilo top!
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
486
-192
28
Ja.
True call meni ni v redu za snemanje klicev, ker se sogovornika skorajda ne sliši. Preizkusil vse nastavitve, ima jih manj kot ACR(all call rec.)
Tisti output format in sample rate pa ne data nobenih drugačnih rezultatov. True call uporabljam le kot dialer, ker mi je veliko bolj všeč in ima veliko različnih možnosti nastavitev.
ACR pa tudi tiste nastavitve vira (samodejno), audio kanal nima veze, stopnja vzorčenja zvoka tudi ne da nobenih drugačnih rezultatov, audio birate tudi ne, še največ da povečanje glasnosti snemanja , čeprav če imaš preveč potem odmeva.
Je pač bolj za prvo silo, če že res hočeš kdaj kaj poslušat za nazaj. Verjetno bi se dalo preko računalnika in kakšnega programa to potem še izboljšat, če bi že res potreboval.
Kar se pa poimenovanja tiče pa ne vem še nisem preizkusil. Če greš na določen posnetek: desno tri pikice, imaš možnost nastavitve telefonske številke. Ne vem ali ko jo enkrat nastaviš jo drugič potem poimenuje avtomatsko?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
250
113
v acr mi pise da v android 10 ni dovoljeno poimenovanje fileov z stevilkami...

sam truecall recimo poimenuje po imenu, stevilki, datumu in uri

sem zdele poslusal truecall in se res nekaj slisi sogovronika, ampak cist neuporabno...
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.174
267
83
Precej nazaj sem enkrat šel študirat tole s snemanjem sogovornika in če se prav spomnim je to HW pogojeno. Pri nekaterih napravah se zajame kanal direktno (isto kot tebe), pri drugih aparatih pa "snema" tisto, kar pač pride iz zvočnika, zato se "sogovornika" sliši slabše do nič. Verjetno je še vedno isti crap - torej če sistem omogoča (in program to zna), da se avdio "grabb-a" na poti do izhoda slišalke oz. zvočnika, potem je zvok sogovornika ok, če ne in gre dekodiran govor direktno na izhod/zvočnik potem je kot je. To, kar rečeš v mikrofon, pa vse naprave zajamejo (že zaradi tega ker delujejo kot dialer-ji in imajo te pravice). Malce laično napisano, verjetno bo kdo drug vedel več, ampak po spominu in poenostavljeno nekako tako. Rezultat je, da enim dela dvosmerno, enim pa ne, lahko tudi na različnih telefonih istega proizvajalca. Meni vem da je na windows mobile delalo bp, na HTC-ju z androidom (takrat je bil verjetno še Jellyfin ali Ice cream release) mislim da ne, na oneplus pa spet. Torej: če enemu dela na istemu modelu telefona tudi snemanje sogovornika, bi moralo na istem modelu drugemu tudi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: YaMiha

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Meni je to snemanje edinkrat odlično delovalo na alternativnem romu za Samsug Galaxy 1, ki ga je izdelal nek švicarski najstnik. Tam si sogovornika slišal tako kot sebe. Od takrat dalje je bilo to snemanje bolj tak, tak, v glavnem neuporabno.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.193
3.355
113
Precej nazaj sem enkrat šel študirat tole s snemanjem sogovornika in če se prav spomnim je to HW pogojeno. Pri nekaterih napravah se zajame kanal direktno (isto kot tebe), pri drugih aparatih pa "snema" tisto, kar pač pride iz zvočnika, zato se "sogovornika" sliši slabše do nič. Verjetno je še vedno isti crap - torej če sistem omogoča (in program to zna), da se avdio "grabb-a" na poti do izhoda slišalke oz. zvočnika, potem je zvok sogovornika ok, če ne in gre dekodiran govor direktno na izhod/zvočnik potem je kot je. To, kar rečeš v mikrofon, pa vse naprave zajamejo (že zaradi tega ker delujejo kot dialer-ji in imajo te pravice). Malce laično napisano, verjetno bo kdo drug vedel več, ampak po spominu in poenostavljeno nekako tako. Rezultat je, da enim dela dvosmerno, enim pa ne, lahko tudi na različnih telefonih istega proizvajalca. Meni vem da je na windows mobile delalo bp, na HTC-ju z androidom (takrat je bil verjetno še Jellyfin ali Ice cream release) mislim da ne, na oneplus pa spet. Torej: če enemu dela na istemu modelu telefona tudi snemanje sogovornika, bi moralo na istem modelu drugemu tudi.
Na vseh telefonih to dela z lahkoto, samo zaradi kvazi neke butaste direktive se to kao ne sme. Je pa to povsem softverska zadeva, oz odvisno je od androida in za kateri trg je delan fon. Recimo Redmi note 7 ima to po defoltu, enak Redmi kupljen 3 mesece kasneje z novejšim androidom, pa ne gre več. Oba sta bila globalna verzija.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
486
-192
28
Ne vem sicer od česa je to odvisno, toda včasih z istimi nastavitvami, nekoga full dobro slišiš, nekoga pa ne. Predvidevam da je odvisno to tudi od sogovornikovega telefona ali kaj drugega. Ker včasih je razlika tudi pri istem sogovorniku, da enkrat ga dobro slišiš drugič ne. Seveda se ga bolje sliši, če imaš kot je bilo že rečeno nastavljeno na zunanji zvočnik, toda to pa je spet odvisno od vira.
Itak ni to sedaj za neko profi uporabo, ampak za vsak slučaj, če kdaj kaj potrebuješ, da poslušaš za nazaj.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.193
3.355
113
Ne vem sicer od česa je to odvisno, toda včasih z istimi nastavitvami, nekoga full dobro slišiš, nekoga pa ne. Predvidevam da je odvisno to tudi od sogovornikovega telefona ali kaj drugega.
Odvisno je, ali je sogovornik (ali ti) na 4G, 3G ali jedva na 2G. Telefon štarta z najboljšo možno frekfenco, potem glede na jakost signala prilagaja in na koncu si lahko na slabi kvaliteti, vendar stabilnem signalu. Problem je v stavbah in tam je slišat, kako kvaliteta zvoka niha.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
No je kaj novega na tem področju,
Ker moral bi včasih kaj posneti ker se zgodi da pozabim.
Sem probal nekaj na huaweiu pa ne gre, samo sebe posnamem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krava

RAST

Pripravnik
5. avg 2013
116
7
18
Velenje
Pred dvema mesecema sem instaliral CUBE ARC, nekaj malega plačal in dela odlično, snema na fonu, prenaša na google...Zvok sogovornika je bolj tih ampak še vedno uporaben. Sem zadovoljen!
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur in krava